Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokásos kérdés: mit írjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokásos kérdés: mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Együtt járunk olaszra a suliban, és már nagyon hiányzik. Néha teljesen olyan, mintha tetszenék neki. Beszélni szeretnék vele, szerintetek jó ötlet azok után, hogy legutóbb lerázott azzal, hogy "fáradt"? És ha igen, akkor mit írjak? Azt akartam, hogy "Szia, hogy telik a nyarad?" de az egyik fiú ismerősöm szerint ez túl rámenős, és valami lazábbat kéne, pl. hogy "Szia, mizu?" vagy "Unatkozom, gondtoltam beszélhetnénk." A mizu kérdésre azt válaszolja, hogy semmi, és kifullad a beszélgetés, arra, hogy unatkozom meg nem is nagyon lehet mit írni, meg olyan izé. Szóval szerintetek mi legyen?

2018. júl. 15. 22:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ahm. Erre nem tudnék választ mormogni.
2018. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1 Köszi, ettől sokkal jobb lett, teljes megvilágosodáson mentem keresztül, már kicsit sem vagyok tanácstalan. Köszönöm az értelmes kommentet, megváltottad vele az életem. :D
2018. júl. 15. 22:40
 3/19 anonim ***** válasza:
Te lány vagy? Vagy fiú?
2018. júl. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, bocsi, ez lemaradt. Lány vagyok, kicsit gáznak is érzem, hogy én kezdeményezem, dehát ez a 21. század. Én 16 vagyok, ő 15, mielőtt kérdeznétek.
2018. júl. 15. 22:43
 5/19 anonim ***** válasza:

[link]

jó szemezést

2018. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ismerem, nagyon nagy :D
2018. júl. 15. 22:46
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Mivel én fiú vagyok ezért nehéz eset hogy egy lánynak kell segíteni ilyen problémába de próbáld meg ezt: Szia, gondoltam ráírok a világ (leg... bármilyen melléknév pl. legcukibb) pasijára. Ő erre ír valamit és ha nem tetszik neki vagy valami akkor irhatod hogy:De nem volt fent és, veled mizu? És ha nem jössz be neki akkor el kell fogadni.
2018. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez már tényleg elég rámenős, nem szeretnék az lenni, szerintem önmagában az is az, hogy lányként írok. Azért köszi, te vagy a második, aki normális választ adott.
2018. júl. 15. 22:54
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha össze akarsz vele jönni és ő nem kezdeményez akkor mindent meg kell tenned mert ha nem közvetíted azt felé hogy szereted akkor barátként fog kezelni később.
2018. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Még nem is ismerjük egymást, lehet, hogy ha ismerném, akkor nem is tetszene. Szóval előbb csak meg szeretném ismerni, aztán úgy is kialakul, ha viszonzott a dolog. Ha meg nem, akkor azt is el kell tudni fogadni.
2018. júl. 15. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!