Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzők, írjak be értéket a...

Hőmérőzők, írjak be értéket a mai napra vagy ne? Egész éjszaka ugatott egy kutya és ezért többször felriadtam és forgolódtam, de a szokásos időben megmértem a hőmet, ezt beírjam a diagramomba, vagy inkább hagyjam szabadon? Többi lent.

Figyelt kérdés

Megyek majd nőgyógyászhoz és pontos diagramot szeretnék neki vinni egy kivizsgáláshoz.

Azért a szokásos idő előtt sikerült aludnom normálisan, csak éjszaka felriadtam és még előtte két órával ki is mentem pisilni. Általában kiszoktam menni, máshogy sajnos nem bírom ki reggelig. Ezt belekalkuláltam. Csak a kutyaugatást nem. :(

(egyébként kezdő vagyok még és babát szeretnénk.)


2010. jún. 9. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha utána még aludtál 2 órát, akkor nyugodtan beírhatod, egy nap annyira nem számít, főleg, ha nem kiugróan magas, vagy alacsony a hő amit mértél.:)
2010. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát pont mostanság várom, hogy felmenjen a hő, ezért is fontos , hogy egy fokkal kevesebb vagy több.
2010. jún. 9. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is írd be nyugodtan:)
2010. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm. Akkor be is írom. :)
2010. jún. 9. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!