Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogy írjak rá: lenne-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy írjak rá: lenne-e kedve találkozni és dumálgatni vagy pedig a szokásos szia mizu? (Vagy ha van jobb ötlet akkor azt lecci)

Figyelt kérdés

Szóval egyből rákérdezzek,vagy kellenek a szokásos sablon szövegek hogy na hogy vagy stb.amibol mondjuk már úgyis lejön neki hogy bejön nekem.

Nem a neten akarom megismerni a csajt,viszont ilyen köszönő viszonyban vagyok vele,alattam jár.. szóval mit írjak??

16/F


2018. júl. 4. 21:00
 1/7 tacoffee válasza:
100%
gyere igyunk egy zsalmalevet, zsa!
2018. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég ha egy szia, van kedved beszélgetni?-kel kezdesz :)
2018. júl. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ha valaki azt meri írni hogy “mizu” azonnal tiltom vagy lekoptatom.

Olyan selejtes, alpári

Undorodom attól a szótól

2018. júl. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mizu-t hanyagold. Csak gondolj bele: mégis milyen választ vársz rá a semmin kívül?
2018. júl. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy picit próbálj meg vele beszélgetni először neten, hogy biztosan bele ne sülj élőben. Egyszer-kétszer neten, utána elhívhatod. Így ő is bátrabban, fog igent mondani :)
2018. júl. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De mégis mivel írjak rá akkor?
2018. júl. 5. 12:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as teljesen egyetértek veled!

Szerintem sem kéne a mizu-val kezd, mert az annyira rossz duma, hogy még a szia cica is jobb.(de ezt se írd:D)

Írj rá azzal, hogy:Szia, szimpatikus vagy, lenne kedved beszélgezni?

Ez szerintem teljesen rendben van

2018. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!