Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem értem ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem értem ezt a helyzetet.

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal, 16 éves lány vagyok és hetero.

Kilencedikben, 2 évvel ezelőtt mikor új osztályt kaptam, megismekedtem egy lánnyal. Sokat beszélgettünk és azóta is nagyon jó barátnők vagyunk. Mostanában mikor kiderült róla pár dolog, olyan mintha vonzódnék hozzá valamilyen szinten. Igazából kapcsolatot nem nagyon tudnék elképzelni vele, csak sima ölelések meg ilyenek. Mindig csak a fiúkkal/férfiakkal tudtam kapcsolatot elképzelni, és ez most is így van. Mindig a fiúkat néztem meg az utcákon, a lányokra rá sem néztem.

Rajta kívül több lányra rá se nézek úgymond “undorodok a nőktől” olyan téren, meg úgy na értitek. Nincs bajom a leszbikusokkal, de máshogy nem tudom megfogalmazni.

Nem értem még magamat sem, és azt sem tudom hogy mit is érzek. Persze azt azért elmondom, hogy 1 évig szerelmes voltam egy fiúba, őt mostanában kezdtem elfelejteni, de még most is vannak érzelmeim a fiú iránt.

Szerintetek mi van velem? És mit tudok így tenni? Ha találkozom a lánnyal mindig visszafogottabb vagyok, előtte sosem voltam ilyen.

Segítsetek kérlek!



2018. júl. 17. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak vonz a személyisége.
2018. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen több lánnyal is de ez normális,van akinek a személyisége annyira megtetszik vagy csak külsőre megtetszik

Lehet az is hogy csak érdekel milyen lehet

2018. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de az a baj hogy mikor látom meg beszélgetek vele olyan mintha valami fiú barátommal beszélgetnék aki bejön vagy nem is tudom. Emiatt már nem is beszélek vele annyit mert nem szeretném hogy leesen neki ebből bármi. Valami ami segíthetne?
2018. júl. 17. 22:52
 4/4 anonim válasza:

Van ilyen. Olyan, mintha ő lenne számodra a legfontosabb ember és amikor tudod, hogy vele vagy akkor megszűnik minden problémád... esetleg olyan plusszt adott neked, és csak ő senki más, hogy jobb ember lettél, ugyanakkor boldogabb is. Ezért kedvelheted és "vonzódhatsz" hozzá.

Na ez csak az én meglátásom.. nem biztos, hogy így is van.

2018. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!