Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Nemreg volt egy autobalesetem a baratommal,de szerencsere nekunk semmi baj nem lett,ellenben az autoval,ami javithatatlan. Amikor a baleset megtortent termeszetesen minketten szoltunk a szuleinknek.Az en reszemrol rogton minket neztek meg,hogy van -e valami baj vagy faj -e valahol,de az o csaladja nem. Rogton az autot neztel meg,ahogy osszetort(sajat autojuk) es nem a fiukat kerdeztek meg,hogy hogyan erzi magat,lett-e baja vagy valami. Nagyon kiabalt az anyja es engem okolt,hogy miattam tortent. :( Pedig senki hibaja nem volt,mert megcsuszott az auto es nem tudta a baratom visszahuzni a kormanyt,de igyis hajszallnyira voltunk a villanyoszloptol szerencse,hogy tuleltuk. Szoval engem okolt az anyja..en ugy teljesen kikapcsoltam, sokkban voltam a baleset miatt is,remegett kezem labam az ijedsegtol. Valahogy megnyugodott mindenki es a baratom azt kerdte aludjak vele ,de amugyis igy terveztul. Elmentunk nalum senki nem szolt senkihez (gyerekek-szulok) ketten voltunk egesznap a szovaba. Reggel arra ebredunk,hogy az anyja beszel az apjanak,hogy az en hibam,de hiaba beszelt a baratom,hogy ez senki hivaja es ne okoljon engem,nem hagyta abba az anyja. A lenyeg,hogy sok mindent mondott az anyja es en tobbet oda nem megyek,de a baratom szeretne ugye,de mondtam eloszor beszeljen az anyjaval es ha mennek is akkor senkit nem neznek csak a baratom.

De mivel en ilyen helyzetben sosem voltam nem tudom hogyan kezelni,mert hiaba a baratom es az anyja nem szol egymashoz akkor is az anyja szoval ha megyek nem tudom hogyan kezeljem ezt az egeszet.

Aki tud segitsen!! koszonom!

19/l


2017. jan. 7. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát elég rossz helyzet.

Ezt a barátodnak kellene elintezni, a szüleivel.

Én azt mondom, ha odamesz, légy tisztelettudo, engedd el a füled mellett... persze, ha minősíthetetlen hangnemben, és dolgokat mondanak, akkor állj ki magadért! :)

Sajnos van olyan, hogy sötét bunkokkal nem lehet mit tenni.

2017. jan. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen senkiházi "szülőket" úgy rühellem,hogy az csak na! Ha ennyire "fontos" a gyerekük,akkor miért az autót nézték? Az ilyen nem érdemel gyereket! >:(
2017. jan. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!