Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-40 közötti férfiak, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 közötti férfiak, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mit szólnál hozzá,ha megtudnád,, hogy egy 16 éves lány szerelmes beléd? Ui: Csak értelmes válaszokat kérek!

2018. júl. 19. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Jó kérdés, hogy igazán szerelmes-e a lány, de ha nincs párkapcsolatom, akkor én, belemennék.
2018. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Ez engem is erdekelne. Ha egy nagyon fiatal, 16-17 eves lany egy 30-40 koruli ferfibe szerelmes, arra a ferfi hogyan reagal? (Kedves kerdezo, szerintem hasonloan vagyunk)

Csak amitol en tartok egy ilyennel kapcsolatban, az az, hogy a ferfi csak a testi szepseget latja bennunk es azert megy bele a kapcsolatba. Vagy eleve elbelyegzi a lenyem, pusztan a korom alapjan itelkezve. Es mi van, ha ez a fiatal lany intelligens, muvelt es erett gondolkodasu? Ez a tema nagyon erdekes.

2018. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Én összejönnék vele, amúgy is az ilyen lányok az eseteim ;) Ha jól megértik egymást, miért ne? Működhet a dolog.
2018. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
#3: Szégyen,mit akarsz te egy ilyen korú férfitól?
2018. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Ha szűz még és velem akarja elveszteni, akkor elgondolkodnék rajta... Csábító gondolat... csábító!

33/F

2018. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ismerkednék veled, s lássuk, mi lesz belőle!


41/F

2018. júl. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló: más a kettő. Mást jelent, ha valaki kapcsolat szempontjából érett, vagy ha olyan okos, hogy már 16 évesen egyetemre megy. Hozzáteszem, már az idősebb korosztály is ilyen, úgyhogy ezt nem kell szégyenli. Igen - igen, tisztelet a kivételnek, de azok nagyon ritkák. Én inkább megfordítanám a kérdést: a 16 éves leányzó mit lát, mit érez egy, 30 - 40 éves férfi irányába? Ebbe, én valahogy nem tudok hosszú párkapcsolatot belelátni.
2018. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Harmas valaszolo vagyok.

Igen, az intelligencia, muveltseg nem minden, ezert irtam melle az erett gondolkodast is, ami alatt nem eppen az eszessegre gondoltam.

Hogy mit latnek egy 30-40es ferfiben? Semmit. Ez korantsem arrol szol, hogy ilyen fetisem van, vagy apakomplexusom. Szimplan ha a parunkra gondolunk, akkor egy olyan felt kepzelunk el (jo esetben) akivel lehet beszelgetni, akivel egy szellemi szinten vagy. Na most itt nem a kortarsaimat akarom degradalni, de veluk sosem tudtam ugy igazan kikapcsolodni, vagy jokat beszelgetni. Nekik az a jo program ha beulnek egy plazaba, nekem az, ha elmehetek egy kiallitasra. De ez sem volna baj, ha legalabb beszelni lehetne veluk, de sokszor azt sem ertik, mirol beszel az ember. Aztan beleesnek azokba a hibakba, amikre figyelmeztetted oket, vagy szimplan sosem ertik meg, amit probaltal elmagyarazni nekik. Volt egy kapcsolatom, egy 21 eves fiuval probalkoztunk par randi erejeig, de ott is egy olyan feelingem volt, mintha az ocsem lenne, vagy hasonlo. Aranyos, ellehet vele szorakozni, de nem elvezzuk egymas tarsasagat arányos szinten. Ez pusztan az en hibam lehet, vagy igy szulettem, lehet az is, hogy a szuleim nagyon idosek, barmire ra lehet ezt kenni, hogy miert lettem ilyen "kora erett". Nem tudom az okat. Csak azt, hogy meg sokszor par 30as ferfi is megmosolyogtat az eletfelfogasaval es viselkedesevel. Persze a feluletesseg sajnos a legtobb emberre igaz, nem nemhez es korhoz kotott. Errol meg rengeteget tudnek meselni, de ha erdekel akkor inkabb privatban leirom. :) Mindenesetre en is realisan gondolkodom, tudom hogy egy ilyen kapcsolat veszett ügy. Mar pusztan a generacios kulonbsegek miatt is. Volt egy ismerosom, aki belem szeretett 32 eves kora ellenere, s hidd el, ott is en mondtam, hogy engedjuk el a dolgot. Egyetertek veled / megertelek. Te is probald meg az en helyzetemet. Nekem az egesz tini korom varakozassal fog eltelni, amig eleg idos nem leszek ezekhez.

2018. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#9: És azt szabad tudni,te hány éves vagy?
2018. júl. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 9: megmondom őszintén - lenyűgöztél ezzel a válasszal. Tényleg érdekel mennyi idős vagy.

Amúgy 30 évesek között, én is beszélgettem és olyan érzésem volt nem egyszer, mintha a levegőbe beszélnék.

2018. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!