Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Zavar titeket vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavar titeket vagy észreveszitek, ha a melleteket vagy a feneketeket vagy úgy kb az egész testeteket nézik a fiúk?

Figyelt kérdés

Észrevettem magamon, és eléggé zavarni kezdett engem, hogy szinte minden lánynak megnézem az idomait és a testét meg mindent. Nem vagyok se meleg meg semmi, csak úgy gondolom, hogy elég bunkóságnak számít, meg ha valaki észreveszi, akkor elvagyok könyvelve egy tahónak meg mindennek, ami jogos lehet. :/

Lehet ellen tenni, vagy ez normális?

Vagy ha lesz a jövőben valakim, akkor is ez lesz?

16F


2018. júl. 19. 21:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
92%

Amíg nem fütyülsz vagy kiabálsz utánunk addig jó.

Amúgy nekünk lányoknak, ha megnéznek nő egy picit az önbizalmunk (ha nem egy 40-50 éves pacák mér végig) és hát jól is esik néha, mert az azt jelenti, hogy csak nem vagyunk olyan “rondák”.

2018. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

16 éves vagy, hát persze, hogy normális ;) ha meg engem kérdezel akkor engem nem szokott zavarni. Sőt néha még kicsit jól is esik, de azt nem szeretem ha utánam fütyülnek az már picit sok

16/L

2018. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek a tobbiekkel. Ha nem teszel megjegyzest, nem futyulsz, ciccegsz, akkor nincs gond. Ilyenkor tenyleg meg szoktam kerdezni, hogy lehet valaki ekkora taho, de ha csak vegigmer egy fiu meg az onbizalmunknak is jo.

17/l

2018. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%
Elég gáz,ha ez nektek bejön, hogy a testeteken legelteti egy idegen a szemét,de oké. Szol ez az idáigi hozzászólóknak
2018. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Van igazság az utolsónál.

De ha a többieket nézzük, a füttyögés egy normális srácnál nem megszokott, esetleg a kisebbségeknél vagy a hmcs-nél (helyi menő csávók).

2018. júl. 19. 22:07
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Ez így tök normális hidd el. Az elején zavart, hogy megnéznek de már csak azt tudom mondani amit az elöttem lévő lányok. És nyugi mi is csináljuk ugyan úgy ha egy srác jól néz ki, én sokszor ha tetszik a srác aki leméregetett én is megnézem.

Igen ha lesz valakid akkor is ezt fogod csinálni ez evolúciós/biológiai keresed azt akitől a legjobb utódjaid születhetnek majd de ez semmit se jelent ha lesz barátnőd őt fogod szeretni ne értsd félre, de így van a mondás "Hűséget fogadtam, nem vakságot.,, Szóval emiatt ne érezd rosszul magad ez egy természetes dolog.

2018. júl. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, nem is érdekel, mindenki azt néz, amit akar.
2018. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Hűséget fogadtam, nem vakságot"

Ezt már hallottam és nagyon jópofa duma 😄

2018. júl. 19. 23:44
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem lány vagyok, de én sem tudom megállni, hogy ne nézzek meg egy formásabb nőt! Így vagyunk genetikailag kódolva, egyszerűen hátraránt a nyakam. Nem is éri meg ellenkezni, úgyis a kódolás nyer. Utánam is szoktak fordulni. 17F
2018. júl. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 egyre ***** válasza:
100%

Én nem tudok fütyülni😂


F

2018. júl. 20. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!