Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek jelek lehetnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jelek lehetnek?

Figyelt kérdés
Van egy 16éves lány akivel 3hete ismerkedek online és megkérdeztem tőle h kedvel-e és azt mondta h igen, nyaralni van 2hete de így is viszonylag egész nap beszélünk amikor net közelbe van és puszit küldő emojit is küld főleg amikor érzi h "rosszat tett v kicsit gonoszabb volt" illetve intimebb témákról is beszélünk néha. Szóval ezek jelek lennének h bejövök neki és randira kéne hívnom?

2018. júl. 20. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nevettesd meg, mond neki hogy szép a mosolya, és mond meg neki hogy randiznotok kell még aznap éjszaka!
2018. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

xdd

Nagyfiúk 2

2018. júl. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jött le, hogy csak kedves akar lenni veled vagy most nincs más akivel beszélgetni tudna. Egy próbát megér de szerintem semmi se lesz belőle...
2018. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as egész nap elfoglalt most nyaraláson, meg csomó haverjával egyfolytában beszél, este is videóhívásozik velük stb.
2018. júl. 20. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Na látod pont erről beszélek, veled miért nem? ha olyan jóba vagytok? Nekem ez eléggé gyanús, szerintem csak barátként tekint rád akivel el lehet dumálni bármiről, ezért is hozott fel olyan témákat. A következő lépés az lesz hogy elkezd neked fiúkról beszélni akik bejönnek neki :S De kitartást:)
2018. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát az egyfolytábant úgy értem h amikor net közelbe van, és nem is vetettem fel neki h videóhívásozni kéne, de szerintem benne lenne.
2018. júl. 20. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!