Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan flörtöljek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan flörtöljek vele?

Figyelt kérdés
Egy 16éves csajjal 2hete ismerkedek snapen, eléggé bejön nekem külsőre is és belsőre is, és szerintem én is neki. Flörtölni akarnék vele h tudassam vele hogy többet akarnék. Amatőr vagyok a flörtölésben, az lenne a kérdésem hogy konkrétan mit írjak neki, hogy kezdjem el?

2018. júl. 20. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

-Szióka! A rendőrség üldözi a farkamat, nincs valami hely, ahol elbújhatna?


Biztos siker, tesó!

2018. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ilyen troll szöveget miért kell írni? Nem értem h nem unalmas-e h feljösz ilyen kommenteket írogatni.:D
2018. júl. 20. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem találkoznod kellene vele élőben, ott kicsit könnyebb bókolni neki.
2018. júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
2: Nem unalmas, mert kb fél évente járok ide. :D
2018. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez mindig beválik!!

Prezentálom is:

F:Szia

L:Hali

F: És erre azt mondja a csaj: Úristen, ez a legnagyobb farok amit valaha láttam! Mire én: Tudom!

F: Bocsi nem ide...Mizu?


Használd egészséggel de csak is jó célokra!

2018. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mennyi troll, ezért szeretek ide feljönni.


A kérdésedre válaszolva: Szerintem hívd el személyes talira. Felesleges írkálni. Ha elmegy veled talira akkor már fél siker. Egy kis séta. Beültök valahova és te fizeted amit ő kér. Ott meg már jön magától minden. Amúgy meg ha mégse akarod elhívni akkor már az elején nyomni kell a csipkelődéses dumát meg a flörtöt mert így 2 hét után már csak egy nyomulós srácot lát majd aki meg akarja dugni és kész. Ilyenkor nehéz elhitetni vele hogy te komolyan akarod vele és nem párszor megkapni. Na sok sikert a talihoz. Ott van esélyed. Légy férfi ;)

2018. júl. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

bocsi, de hogy szedsz össze egy idegent snapen? :D

a troll válaszok meg hibátlanok :D

bókolj neki. dicsérd meg a haját, szemét, mellét, mittudomén miket tölt fel. vagy csak küldj egy dickpicet, elég egyértelmű lesz :DDD

hogy kezdd el? már elvileg két hete ismerkedtek, mit akarsz még elkezdeni? :D

2018. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Inkább csak bókolj neki
2019. nov. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!