Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan flörtöljek vele?...

Hogyan flörtöljek vele? Hogyan adjam a tudtára, hogy tetszik, és ha akar, lépjen?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársamról van szó. Idén (utolsó év, 12.) kezdtünk el jóban lenni, bár eddig sem voltunk rosszban. Nagyon sokat nevetünk, hülyéskedünk, nagyon elvagyunk.


Egy ideje elkezdett megtetszeni a srác. Néha ad olyan jeleket, hogy esetleg bejövök neki. Gyakran ér hozzám, meghív a büfében sütire, rám ír mindenféle hülyeséggel (viccessel), mondjuk 5 mondatnál többet nem szoktunk chat-elni. Tudja, hogy tetszett egy srác, akit ő is ismer, és ha szóba kerül, szidja, meg valahogy nem akar róla beszélni.


A baj az, hogy nem mehetek biztosra. Sok lánnyal jóban van, és velük is van, hogy így viselkedik, de tudom, hogy ők csak a barátai. A kérdés az, hogy én kije vagyok neki...


Sulin kívül nem szoktunk talizni.


Még nem volt komoly barátnője, szóval nem tudom, mit tegyek... Megmondani nem akarom neki!


Valahogy jelezni kéne neki... Már elkezdtem csinosabban öltözködni, de valamit tenni kéne még. Mit csináljak?


2015. febr. 20. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is vn nő aki tetszokxD
2015. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy sokszor viccesen mondogatjuk, hogy lefekszünk egymással, meg ilyenek.
2015. febr. 20. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:
tetszik*
2015. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na, most legalább megtapasztalod, nekünk, fiúknak milyen érzés ez! Jaaaa, hogy te összecsinálod magad! Mondd el neki, szerelmet, meg rózsát nem kell adni... Majd az az ő feladata lehet!
2015. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem nőgyűlölőktől vártam a választ :D

A szerelmi vallomás rossz megoldás, tudom.

2015. febr. 20. 15:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem nőgyűlölés, ez realitás! Szállj már le a földre!
2015. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk csinálhatnál valamit a kezével. Mondjuk megszorítod, valami játékot, akármit. Aztán hátha elég egyértelmű lesz, hogy mennyire komolyan gondolod.
2015. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mondjuk visszahívhatnád egy sütire és kérdezd meg elkísérne e egy moziba, vagy v.milyen rendezvényre, kirándulásra, stb. És feltétlenül jegyezd meg, hogy milyen jól érezted magad vele.
2018. okt. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!