Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác aki nagyon...

Van egy srác aki nagyon tetszik. Néha észreveszem, hogy néz de más jelet nem igen mutat, hogy tetszenék neki. Mit tegyek? Flörtöljek vele?

Figyelt kérdés
Amikor más fiúkkal voltam (barátaim) kiment és furán nézett mintha féltékeny lenne. Annyira idegtépő hogy nem tudom mi jár a fejében.

2014. márc. 27. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj vele :)
2014. márc. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos az nem olyan egyszerű:) először inkább a viselkedéséből próbálok következtetni. nem akarok nagyot koppanni:)
2014. márc. 27. 17:30
 3/4 anonim válasza:
Én ugyanezt csinálom mint amit leírtál. Nekem tetszik a lány, csak mivel nem kapok visszajelzést, ezért nem is tudok dönteni. Mikor, hol szokott nézni? :D
2014. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kérj tőle segítséget. A fiúk imádnak segíteni egy lánynak, aki tetszik nekik.Közben megtudod be jössz e neki.
2018. okt. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!