Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés a barátnőm iránt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés a barátnőm iránt?

Figyelt kérdés
Sziasztok!6 hónapja járok a barátnőmmel de néha úgy érzem mintha ez már nekem nem menne de amikor találkozok vele akkor minden rendben de mindig ki van borulva ha elmegyek valahova 1 órára és nem írok neki de ez olyan 14 tol beszélek vele este 3 óráig és kivan akadva hogy ha állmos vagyok edzés után és aludnák meg ram írnak lányok én nem írok nekik vissza de kivan akadva ha írnak bezzeg én ne legyek ki akadva úgy hogy neki mindig írkálnak fiúk és ő vissza is ír nekik és néha úgy vagyok vele szakítani kellene de aztán meg amikro írnak neki egybol úgy érzem hogy szeretem és nem akarom elveszíteni és nem tudom mi ez az érzés segítenétek előre is köszönöm !
2018. júl. 22. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szereted ot, de jol erzed, hogy mar tobb a soknal, ahogy a csaj probal teged magahoz lancolni. Beszeld meg vele, hogy ne vegyen mindent ennyire veresen komolyan, es hogy attol meg, hogy egy par vagytok, van sajat eletetek, amit muszaj elfogadni a masiknak.
2018. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szakítanod kéne. Amikor mások írnak neki, azért gondolod, hogy szereted, mert úgy érzed, hogy a te barátnődnek más ne írjon. De a féltékenység nem egyenlő a szerelemmel :(
2018. júl. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!