Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik egyáltalán ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán ilyen érzés? Másoknak is szokott lenni vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi. 22 évvel idősebb mint én, de vonzódom hozzá. A nagyon érdekes jelenség az, hogy nem vagyok szerelmes belé. Sőt, a legjobb barátom, elég nyílt kapcsolatunk van és megosztom vele a dolgaimat. Viszont valahogy többet érzek iránta mint barátság. Valami különlegeset ami nem olyan csalóka, mint a szerelem. Ez teljesen más. Több mint barátság, de nem szerelem. Régen ezt feltétel nélküli szeretetnek hívtam, amikor különösen vonz a másik személy. De szerintem ez már nem a leg aktuálisabb kifejezés. Volt valaha valaki ilyen helyzetben? At érzés leirhatatlan, mintha nem létezne rá szó.
2018. jún. 7. 21:11
 1/5 anonim válasza:
88%
Lehet, hogy már annyit voltál vele, hogy családtagodként szereted.^^
2018. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1.nek adok igazat. Családtagként tekintesz rá, megbízol benne feltétlenül azért érezhetsz ilyet :)
2018. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges mivel apummal nem nagyon tarom a kapcsolatot, ő meg mindig ott volt nekem ha kellett
2018. jún. 8. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:

#2. vagyok

Valószínűleg ő tölti be az éle ami persze nem baj :)

2018. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szóval...Ha már az előbb nem sikerült leírni normálisan..

Ő tölti be az életedben az apa szerepet ami nem baj :) :D

2018. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!