Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha találkozni szeretnék az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkozni szeretnék az exemmel (1,5 éve nem találkoztunk, de szülinapokkor mindig felköszöntöttük egymást) hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék vele újból összejönni, csak találkozni szeretnék vele (ez szokás, nem?:D)

Egyből ráírni ezzel, hogy "Szia, rég láttalak, valamikor összefuthatnánk" sok lenne szerintetek?

Én szakítottam vele, nem volt durva a szakítás.



2018. júl. 22. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
1,5év volt utoljára szülinapja? 😂
2018. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Sehogy. Tényleg. Így lesz a legjobb.

(És nem,amit leírtál, az nem szokás)

2018. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, reg beszéltünk, mizu stb, ez jo lesz kezdesnek, aztan majd osszefuthatsz vele.

De exed? Nincs ertelme osszejonni ujra vele...

2018. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg simán elhívhatod. Biztos van mit megbeszélnetek. Vagy csak az ember kiváncsi rá hogy mi van vele
2018. júl. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!