Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti örülnétek, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti örülnétek, ha mellétek ülne egy fiú a padon egy parkban? Hogy kezdeményezzek beszélgetést? 16F

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a parkban megjön a bátorságom és hátha ott jobb lesz ismerkedni. Sosem próbáltam ez lesz az első, de nem tudom, hogy örülnének e neki. Ha egy ismeretlenül odaülnék és beszélgetnék velük. Feltéve ha ketten vannak.

Kicsit az is zavar, hogy mit kéne mondanom...Lehet nem kéne stresszelnem ezen, mert max elküldenek, vagy megmondják nem ülhetek le.

Ha illedelmesen megkérdem őket, hogy Foglalt a hely?

Vagy kérdezzem, hogy Sziasztok lányok Leülhetek?

Mit mondjak nekik miután leültem? Minek örülnétek? Ha fiú van mellettük akkor meg se próbáljak odamenni hozzájuk?

A vékony testalkatom hátrány lehet, hogy azt hiszik, gyáva vagyok? Vagy ilyenen ne gondolkodjak?


Köszönöm szépen előre is a tanácsokat, válaszokat.



2018. jún. 30. 22:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Én speciel örülnék, és nem küldenélek el, hiszen csak egy 16 éves vagy, nem egy rohadt pedofil :D Szerintem úgy menj oda, hogy "Sziasztok, leülhetek?" Aztán dobj fel egy témát, hogy valamiről mi a véleményük, mit gondolnak róla. Ha fiú van mellettük, attól még oda mehetsz, nekem is vannak fiú barátaim. Látszik hogyha valamelyik lánynak ő a párja, de attól még nem tabu a csaj, csak a fiúval is mindenképpen beszélgess, hogy ne tűnjön úgy, mintha fel akarnád szedni. Ha egy lány barátai is bírnak, akkor az már fél siker :) a testalkatoddal ne foglalkozz, az vagy te, a lelkedért szeretnek az emberek. Bocsi ha nagyon kusza lett :)
2018. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék a dolognak, de szerintem ha egyedül vagy, akkor olyan lányhoz menj oda, aki egyedül ül. És témának mondjuk "Szia, leülhetek?" a reakciójáól tudni fogod mennyire örül neked, ha örül kérdezd meg, hogy "Hogy ülhet egyedül egy ilyen szép lány?" aztán a többi szerintem jönni fog magától.
2018. júl. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Oh, nagyon hasznos válaszok voltak, köszönöm szépen! Megyek is...
2018. júl. 1. 08:12
 4/16 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi volt :D
2018. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Nenenene ne csináld! Ki fognak nevetni! Láttam már és nagyon kínos volt a helyzet
2018. júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Jóhogy örülnék neki, egyre nehezebb ismerkedni /barátokat szerezni a mai világban mindenki hozzászokott a netes ismerkedéshez és senki sem mer lépni mert legtöbb ember fél az elitasitástól és csak más ha neten keresztül történik mint élőben könnyebb feldolgozni a lerázást" ezáltal kissé kényelmesebbé válik és sajnos egyre elterjedtebb ez a módszer ezért halnak ki gyorsan a kapcsolatok.
2018. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs értelme megkérdezni hogy leülhetek, mellesleg ha egyedül vagy akkor csak egyedül ülő csajhoz menj oda ezután pedig mondd neki hogy már távolról is néztelek és nagyon szimpatikus vagy nincs kedved egyszer meginni egy kávét vagy valamit? Remélem tudtam segíteni.
2018. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Remélem minden okés volt:)
2018. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tényleg, mi volt? 15/F
2018. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan kettős dolog. Attól függ, mennyire gáz a helyzet...

De érdekelne, mi történt!? Sikerrel jártál?

2018. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!