Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyár folyamán csókolóztam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyár folyamán csókolóztam a kiszemeltem barátjával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát a történet röviden az, hogy múlt nyáron megismertem egy fiút aki A, és rajta keresztül ismertem meg B-t. A-val elkezdtek a dolgok komolyodni, mikor elment külföldre. Aztán mikor haza jött össze jött egy lánnyal. Az kicsit rosszul esett, de április végén szakítottak, és most nyáron megint elkezdtünk együtt lógni. Viszont egy buliban ahol ott volt B(akivel ugye majdnem napi szinten beszéltem múlt nyár óta) és hát smároltunk. Aztán néhány nappal később megint. De most ő ment el külföldre. És A megint elkezdett közeledni hozzám. És nem tusom mit tegyek. Mert összezavar. Nagyon. Szerintetek mit kéne tennem?

2018. júl. 22. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, válassz. Mielőtt rájönnek egymásra
2018. júl. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
B tudott A-rol. Tudta hogy nekem mennyire tetszett. Viszont A nem tud arról hogy B-vel mi volt.
2018. júl. 22. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:

A lehetőség - mindkettőt hagyni a francba.

B lehetőség - amelyik jobban tetszik/jobban bánik veled/szereted azzal összejössz és leszarod ki mit gondol.

C lehetőség - megkeresed C-t, és inkább összejössz vele ( A meg B marad havernak vagy off)

2018. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, az a baj hogy mindig az A és C lehetőséget választom, de 2 perc múlva már megint oda vagyok A ért. A barataimnak mar tuti elege van mindegyikbol 😅
2018. júl. 23. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!