Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 16 éves múltam és még soha nem csókolóztam, nem volt barátom. Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
16/L miért van az, hogy soha nem volt még semmi féle kapcsolatom fiúval, pedig sokan mondják,hogy szép vagyok. Az emberekkel kedves és segítőkész vagyok, mégse kellek senkinek

2017. dec. 16. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Nyugi, nekem sem volt még. Majd lesz idővel ;)

16/f

2017. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Az is lehet hogy csak félnek lépni vagy valami nem ismerem a helyzeted de sztem ha igaz amit írtál ilyesmi lehet a háttérben

17/f

2017. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
#2 Mert, ha te azt mondod, hogy nem szép, akkor másnak nem lehet az? 😒😒
2017. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Viccnek szántam de már tényleg kezdek kiváncsi lenni , hogy néz ki
2017. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Jogos :D :D Én is :D :D
2017. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy nem veszed észre a lehetőségeidet?
2017. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

7 es vagyok es velem ez volt mert tavaly volt egy fiu akivel tok joban voltunk es tok cuki volt velem meg folyton bokolt....es en nem vettem eszre hogy ezt azert mondja mert akar tolem valami mast is baratsagon kivul es igy kesobb allt ossze a kep amikor meg mar mindegy volt.... iden kezdtem a gimit szoval most meg nincs is idom sulin kivul emberekel talalkozni szoval nemhiszem hogy lesz egyhamar baratom foleg hogyha ilyen vak vagyok😅😅😅

15/l

2017. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
74%

Kedves 7-es, ez milyen gyenge kifogás már, hogy most kezdted a sulit ezért nem tudsz barátkozni. Ezt csak magadnak mondod, hogy kifogást keress. Szerinted, hogy csinálja rajtad kívül több millió ember a barátkozást suli mellett? Inkább azt mond, hogy most nincs kedved senkihez, vagy nem tudsz senkivel elképzelni többet, egyenlőre.

A kérdezőnek annyit tanácsolnék, hogy esetleg te is nyithatsz nyugodtan a fiúk felé, nincs kőbe vésve, hogy csak a fiúk próbálkozhatnak lányoknál, ismerkedj nyugodtan.

2017. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!