Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom elkezdte nézni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elkezdte nézni a Trónok harcát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval (ne kövezzetek meg) én utálom a trónok harcát. És ebből kifolyólag azokat az embereket sem nagyon szeretem akik szeretik a sorozatot...

Szeretem a barátomat, ez nem is kérdés

de... nagyon nagy kérés lenne tőlem, ha arra kérném hogy hagyja abba a sorozat nézését? (azt mondta hogy csak a barátai miatt kezdte el nézni)

vagy mit tegyek? :/ (tudom, tudom másoknak ez a legkissebb bajuk lenne...de nekem tényleg sokat jelent...és mielőtt azt mondanátok hogy irányításmániás stb vagyok: ez nem igaz... sosem mondom meg hogy mit tegyen/mit ne tegyen ez "különleges" alkalom lenne)



2018. júl. 24. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, hogy a barátod nézze, hiszen ez is egy közös téma neki és a barátainak. Biztos neked is vannak olyan dolgaid amiket ő nem szeret és mégsem adja a tudtodra
2018. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de ez most hülyeség. Mit érdekel téged hogy mit néz? az az ő dolga. Én biztos hogy nem hagynám abba ha arra kérne a barátnőm. Amúgy is a trónok harca király :D
2018. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

" én utálom a trónok harcát. És ebből kifolyólag azokat az embereket sem nagyon szeretem akik szeretik a sorozatot... "


ez nagyon gyerek hozzáállás mégis hány éves vagy ember?


Ha ezen pattogsz előbb-utóbb problémáitok lesznek a kapcsolatban.

2018. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Szerintem ne kérd meg, azt néz, amit akar.


De amúgy miért utálod ennyire a sorozatot?

2018. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
HOGY LEHET UTÁLNI A VALAHA VOLT LEGJOBB SOROZATOT?
2018. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak mert vannak benne meztelen nők még nem erről szól a sorozat, nézzétek együtt és nem kell lenézni azért mert valaki mást szeret, komoly története van. Sok ismerősöm a barátnőjével nézi és imádják:)
2018. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleg gyerekes a viselkedesed. Hadd nezzen mar azt, amit o akar! Semelyik epeszu ember nem szabná meg a parjanak, hogy “ezt a sorozatot ne nezd, mert en nem szeretem”... En is ruhellek egy sorozatot, amit a baratom meg imad, ez van, semmi bajom nincs vele, max velem nem tud beszelni errol. Nagy ugy.
2018. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

oké, köszönöm

mellesleg elsőre is felfogtam hogy naaaaagyon gyerekes vagyok

nem kell többször elmondani

2018. júl. 24. 21:27
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se mondd meg neki, hogy mit nézzen. Engem idegesítene, ha a párom le akarna beszélni valami olyasmiről, amit nagyon szeretek. Azt sem értem, hogy mi rossz van abban a sorozatban, hogy tiltani kéne tőle.
2018. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
96%
Neked orvos kell, nem párkapcsolat. Az egy dolog, hogy te mit utálsz, de hogy utálhatsz embereket, csak azért, mert ők szeretnek valamit, amit te nem? Mi közöd hozzá, hogy egy másik ember mit szeret, vagy sem? Attól, hogy a barátod, még nem egy testen és lelken osztozkodtok, ő egy különálló, szuverén egyéniség, azt néz, meg szeret, amit akar, és ha te csak emiatt szakítasz vele, akkor nem is érdemled meg. És, amúgy meg, hogy jössz te ahhoz, hogy megszabd bárkinek is, hogy mit szeressen? Ez óvodás szint, amin létezel..
2018. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!