Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár hónapja van egy internetes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja van egy internetes lány barátom. Úgy érzem, hogy kezdek beleszeretni lassan. Hogyan tűntessem el az életemből? Csak simán tiltsam le mindenhonnan?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért tiltanád le emiatt? Annyira lehetetlen a dolog?
2018. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert nincs jobb ötletem. Egyre jobban bele fogok szeretni és aztán csak szenvedni fogok. Már volt korábban is ilyen, akkor megpróbáltam összejönni a lánnyal, de ő visszautasított és hónapokig szenvedtem utána. Több olyat nem akarok.
2018. júl. 17. 20:06
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Inkább eldobsz egy barátot csak mert nem akarsz beleszeretni? Nem tudom hány éves vagy de ilyen felfogással nem mész sokra az életben...Legyen tököd és mond meg neki, hogy szereted! Félsz a csalódástól? oké megértem de inkább élsz teljes bizonytalanságban, minthogy egyszer felvállalnád az érzéseidet? Ennek nincs értelme haver...Legyél végre férfi!!!


Ui.: Bocs ha kicsit erős voltam, de próbáltam nyomatékosítani a mondanivalómat :D

2018. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, inkább eldobok egy barátot, minthogy hónapokig szenvedjek. Ő túl jó lenne hozzám. Valószínűleg megkapnám a "Én nem érzek így, de fontos vagy nekem, ezért maradjunk barátok..." szöveget.
2018. júl. 17. 21:03
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Látom ehhez még fel kell nőnöd...

3. voltam

2018. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Mihez kellene felnőnöm?
2018. júl. 17. 21:09
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Felfogás
2018. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy mi a baj vele. Én sem szívesen tüntetném el az eletemből, mert már kedvelem. Fájna is. De belegondolva sokkal jobban fájna az, ha visszautasítana. Szerintem logikus, hogy a kisebb fájdalommal szeretnék kiszállni ebből a kapcsolatból.
2018. júl. 17. 21:15
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nem tűnik logikusnak. Ha még mindig beszél veled a lány, akkor ő is szimpatikusnak tart, legalábbis barátilag biztosan. Erre te csak úgy eltűnnél az életéből se szó se beszéd? Na ez önző,gerinctelen dolog és gyávaságra utal.Ilyen tettnél,de haragudj de nem is érdemled meg,hogy viszonozza. Ha meg utoljára bevallód neki, meg sem várod a válaszát és úgy tiltod le, akkor meg ott lesz mindig a "Mi lett volna ha.." Bár igazából am,eddig nem vallod be neki addig szintén ott lebeghet majd e kérdés a szemeid előtt.
2018. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerintem csupán batátként tart szimpatikusnak. Ha csak simán letiltanám, akkor nyilván nem mondanám el neki, hogy beleszerettem. És ha csak egy önző, gerinctelen, gyáva dolgot kell megtennem azért, hogy az elkövetkező hónapokban ne legyek szomorú, kedvtelen, magányos és ne terelje el ez a figyelmemet, akkor szerintem megéri.
2018. júl. 17. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!