Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratom elkezdte mondani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom elkezdte mondani hogy hasmenése van meg hogy hányszor jár nagy wc re és most kb énis mindjar elhányom magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szoval elkezdte mondogatni hogy hasmenése van meg hogy mar 2 napja egyfolytaban nagy wc re kell mennie, meg hogy milyen gyogyszert fog bevenni rá, es en nagyon szeretem de annyira kellemetlenul erzem magam, hogy ezt elmondta,pedig csak uzibe írta, meg azert számomra ez nem egy túl gusztusos dolog, es ugy erzem magam hogy rágondolok es tenyleg elhányom magam.Nemtudom hogy ez normalis e , de en nem mondanék ilyet, még anyukamnak sem, nemhogy a baratomnak.A volt baratom is ugyanezt csinalta, ő meg mindig azt mondogatta hogy a baracklétől megy a hasa meg ilyenek.Tudom hogy ez normalis hogy vannak ilyenek, de en jobban örülten volna ha ezt nem mondja el nekem
2017. nov. 19. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Szólj neki, hogy ne részletezze. Ennyi
2017. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

A vasárnapi ebéd idején jut eszedbe ezt megosztani???

Méltó párja vagy a barátodnak...

2017. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. Hat jol meg is sertodne 2. Nagyon adom xd
2017. nov. 19. 12:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, ha ezt mondta, amit leírtál. Ebben semmi gusztustalan. Biztosan azt gondolta, hogy mivel a barátnője vagy, ezért érdekel, hogy rosszul van.

Az lenne gusztustalan, hogy részletezné, hogy mi jött ki belőle.

2017. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat nemtudom nekem ez egy kicsit fura
2017. nov. 19. 12:57
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Hányd le a farkát.
2017. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez eléggé egy természetes és hétköznapokba beleillő dolog, szóval nem kéne ennyitől hányingert kapnod.

Próbáljátok meg megbeszélni, hogy te nem szereted, ha erről beszélne neked.

2017. nov. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi idősek vagytok és mióta együtt, de ehhez előbb-utóbb hozzá kell szoknod. Nyilván, ha két hete jöttetek össze és nem ismertétek egymást előtte, akkor kicsit talán túl sok információ, de ha egy igazi kapcsolat ahol hosszú távra terveztek, nem lehet kikerülni.

Mi mindig megbeszéljük az ilyeneket is a barátommal, nem azért mert élvezem hallgatni hogy hasmenése van, hanem mert ha beteg, tudni szeretném, mi baja. Kinek mondja el, ha nem nekem? (És nyilván az orvosnak)

Mi lesz ha szexeltek? Vagy ha te menstruálsz? Ha együtt alszotok, vagy majd valamikor összeköltöztök, még jelen is kell lennetek néha ezeknél a rosszulléteknél. Vagy majd mindig hazaköltözöl anyuhoz ha megy a férjed hasa, mert te azt nem akarod hallani? És ha gyereked lesz és annak megy a hasa? Átpasszolod a férjednek mert te undorodsz tőle? Ezek mind testi funkciók, amiktől nem lehet egy életre elzárnod magad. Szokd meg.

2017. nov. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utlso, am 15 eves vagyok, es 2 honapja jarunk, nem szeretnék meg vle egy hamar lefekudni sem egyutt aludni
2017. nov. 19. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!