Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friend zone. Van kiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friend zone. Van kiút?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a barátságzónában ragadtam- lányként. Hosszabb ideje tart ez a fiú-lány barátság és én a papírformának megfelelően többet kezdtem érezni iránta. De úgy érzem ez csak egyoldalú. Hogyan tudhatnám meg pontosan? (persze a rákérdezésen nélkül...esetleg burkolt formában várok ötleteket) Vagy hogyan kelthetném fel az érdeklődését, mint potenciális barátnő? Mit kell ilyenkor tenni (ha egyáltalán lehet bármit is), segítsetek!

2018. júl. 27. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy szerinte létezik-e fiú-lány barátság. A válasz alapján már el lehet kezdeni tapogatózni a sötétben.
2018. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Rubina07 ***** válasza:
36%
Egyetértek az elozo valaszoloval. En a helyedben pedig megkockaztatnam azt is, hogy egy masik fiu barátomat megolelnem ugy hogy lássa. Vagy beszélj neki egy masik jo fiu baratodrol jókat aztan nezd meg a reakcióját. Ez is elarulhatja
2018. júl. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
1-es válaszoló még beleférne, de amit 2-es írt, annak mi értelme? Miért nem lehet neki nyíltan elmondani, ha ti lányként ugyanezt várjátok el a fiúktól?
2018. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Rubina07 ***** válasza:
0%
Sok fiú nem fejezi ki nyíltan az érzéseit. Akár tagadják is. Vagy akár ha valóban nem érez semmi többet, akkor a fiúk nagyon ügyesen tudnak megalázni, ha nyíltan bevallod neki az érzéseidet.
2018. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem semmiképp se az egyes se a kettes.

Nem kell 'hazudni' meg megjátszani magad. Nem kell burkolt kérdés.

Bár nem tudom hány éves vagy, de szerintem beszélhetnél nyiltan az érzésekröl. Nem hiszem hogy megalázna-ha a barátod.

Ha pedig nem a barátod-csak el van veled és megalázna akkor hagyd. Nem is kell eröltetni.

2018. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bár még mindig nem tudom mit tegyek:/ Viszont nem akarok bevenni mást a dologba és az ilyen féltékennyé tevős dolgokat, játszmákat is hanyagolnám.
2018. júl. 28. 15:39
 7/9 Anonymus012 válasza:

Nyíltan,semmi több nem kell.

Mond meg neki,hogy többet érzel,mint barátság.


Ez a megalázás dolog pedig szerintem hülyeség,miért kell egyből erre asszociálni?

Sokkal jobb nyíltan megmondani,így egyből tudod mi a pálya és nincs kerülő válasz meg bizonytalanság.

2018. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
90%-ban NEM.Nincs kiút.
2018. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 legion válasza:
Mi lett azota?
2018. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!