Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes valamit kezdeni ezzel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes valamit kezdeni ezzel a kapcsolattal, vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, aki pont megfelel az én ideálomnak, szinte megegyezik az érdeklődési körünk minden téren. Szerintem én is tetszem neki, legalábbis számomra ez derült ki. A probléma csak azzal van, hogy ő 100km-re lakik tőlem. Még középiskolás vagyok, nem tudom eltartani magam.

18/f


2018. júl. 29. 13:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a rossz kategóriáért, utólag vettem észre..
2018. júl. 29. 13:23
 2/3 anonim válasza:

Igen, érdemes.

Tartsátok a kapcsolatot (telón, neten levélben, st.) Ha az időtök és az anyagiak megengedik találkozzatok, csináljatok közös programokat.

A többit az idő majd eldönti...

De ha esetleg nem lesz hosszú kapcsolat belőle, az sem probléma. A közös élmények megmaradnak mindkettőtöknek.

2018. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató választ!

Bár az elején beszéltük, hogy emiatt valószínű nem fog működni, de azért egy próbát megér.

2018. júl. 31. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!