Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti várnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti várnátok?

Figyelt kérdés
Ha nagyon szeretnétek a barátnőtök, de az elvei miatt nem akarna lefeküdni veletek a házasságig, akkor hajlandóak lennétek várni addig, vagy szakítanátok? Ha ezt már a kapcsolat elején tisztáznátok belekezdenétek?

2018. júl. 29. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Két hölgynek is megígértem,hogy várok amíg nem érzik magukat készen (és közben persze egyéb dolgokat csinálunk). Mindkettő otthagyott egyik 6 másik 10 hónap után. De még most is mondom ... IGEN megvárnám, nem akarom hogy azért ragaszkodjon mert én voltam neki az első, azt akarom hogy azért ragaszkodjon mert szeret. Most egyedül, magányosan,kihasználva, de ha visszamehetnék az időben újra ezt tenném, semmit se bántam meg és várom a következő lányt akit fogok annyira szeretni mint őket :)
2018. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21 /F voltam
2018. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Őszinte leszek: nem.
2018. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem várnék, mert ez egy értelmetlen elv, már bocs... ráadásul minden egészséges embernek fiziológiai szükséglete a szex. De biztos találsz valami hasonlóan nem normális egyedet, bár nem lesz könnyű :D
2018. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Egyértelműen igen, ha tényleg őszintén szeretném.. 19/F
2018. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Várnék! 25/F
2018. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha a lány még szűz. De engem is becsapott már vallásos lány, akire vártam hónapokig!! ma se árulta el, hogy szűz-e és hogy kivel jár. én már nem tudok hinni az álszent vallásos lányoknak, mert valójában azért kérik a várakozást, mert nem biztosak abban, hogy veled( fúkra értem) ( velem ) akarnak házasságot, de ha megtalálják azt, akire ráizgulnak, nem várnak ők sem a szex-szel a házasságig. Ismertem katolikus-gyógyszerész-nőt tele elfojtásokkal, aztán menő prosti lett belőle... de ismertem katolikus orvosnőt is, 32 évesen odaadta magát egy szélhámos Casanovának-aki nem is hívő! Én már megelégednék egy nem vallásos de szép és becsületes nővel is. 5 évig voltam ,,keresztény" társkeresők " tagja és minden ún. hívő nő diplomás, magas, fiatal, pénze s fiúra vágyott, ezért vannak egyedül még 40-45 évesen is. szánalmasok! d e imádkoztam értük is!
2019. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!