Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti mennyi idő után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyi idő után várnátok el a barátnőtöktől, hogy lefeküdjön veletek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 26. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

16 éves kor felett: 2-3 hónap.

16 éves kor alatt: amíg 16 éves nem lesz, kábé

2015. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amikor neki jó, én ráérek.
2015. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha 16 vagyok de már másféléve vagyunk együtt..?
2015. nov. 26. 20:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Az elsö megpillantás után 1/2 másodperccel. (Most azt hiszed ez nem komoly?)
2015. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
és másfél év után még mindig semmi?!
2015. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy ha egy fiú elvárja a barátnőjétől, hogy lefeküdjön vele (főleg ennyi idősen), az nem szereti igazán a barátnőjét.

Teljesen mindegy mióta vagytok együtt! Ha te úgy érzed, hogy még nem érzed magad készen a szexre, akkor várjatok még! Akkor feküdj le vele, ha te úgy érzed, hogy igazán vágysz rá, szeretnéd megtenni és fel is készültél rá! Ne muszájból vagy azért, mert "elvárás"!

2015. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10perc
2015. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6-os: Miért ne várhatná el egy srác, hogy a barátnője lefeküdjön vele, úgy, hogy szereti? Ez egy természetes dolog, előbb-utóbb ez nyilván "gond" lesz és felmerül, és mindenkinek igénye van rá valamilyen szinten. A kérdezőnek pedig: Nem vagyok fiú, a barátommal egy hónap után feküdtem le, ő vette el a szüzességem, azóta is együtt vagyunk, tehát változó:)
2015. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát... Én még nem igazán szeretném, de nem akarom, hogy emiatt dobjon vagy valami
2015. nov. 26. 20:44
 10/11 anonim ***** válasza:

#8:

Úgy gondolom, hogy elvárni nem lehet, ha szereti. Persze, egy idő után akarhatja, de ha egy lány nem akarja, akkor nem szabad erőltetni és ezt vagy elfogadja és vár még vagy keres magának másik lányt, de akkor nem szerethette annyira. Ez persze egy bizonyos korban már más, pl 25 évesen a 4. párkapcsolatban egy fiú sem fog 1,5 évet vàrni egy lányra és ott már tényleg lehet ebből probléma, de a kérdező 16 éves és még szűz és ezt a barátja is tudja. Ezek után nem várhatja el tőle, hogy azelőtt lefeküdjön vele, hogy fel lenne rá készülve. De lehet, hogy ez csak az én vémenyénem.


Kérdező! Ha emiatt szakít veled, akkor majd jön másik fiú! Nagyon meg fogod bánni, ha akaratod ellenére fekszel le vele. Ez egy nagyon jó dolog, de csak akkor ha mindkét fél élvezi és mindkét fél szeretné csinálni. Ne veszítsd el úgy a szüzességed, hogy nem vagy benne igazán biztos, hogy akarod!

2015. nov. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!