Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan komolyodjak meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan komolyodjak meg?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Van egy barátom lassan 6 hónapja,szinte minden héten csak veszekedunk, mert nekem semmi se tetszik..... Mindenen nevetek meg a legaprobb dolgokon is, sose volt komoly kapcsolatom ő az első, nemtudom mit hogyan kéne csinálnom. Szégyenlős vagyok előtte, ha komolyabb dologról van szó én inkább nem beszélek róluk, Nem tudunk ez miatt meg beszélni semmit se, mert az életem egy nagy vicc, és már unom. Tanácsokat sem tudok adni pont ez miatt, mert komolytalan vagyok, és ki fordulna olyan lányhoz, aki komolytalan és még tanácsokat se tud adni? Mert biztos azt is el hulyeskedne. Igen, ez vagyok én és változni / változtatni szeretnek, picit komolyabban látni a világot.

2018. júl. 30. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmit sehogy nem KELLENE csinálnod. Az vagy, aki. Ha neki így nem tetszel, akkor miatta nem kell másmilyennek lenned, csak nem neked való partner!


Én is szégyenlős lennék valaki előtt, aki nem fogad el olyannak, amilyen vagyok.


Ne változz meg!

2018. júl. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Ne hallgas az elso valaszolora, o egy tipikus gyakoris no, aki vedi a noi valaszolokat.


Azt tudod tenni, hogy megorobalod komolyan venni a dolgokat. De nem megy. Nem fog menni. Majd az elet megtanit. Az ido. A csalodasok, a visszasirasok, a megbanasok. Stb. Ropke 10 ev es nagyon inteligens erzelmes ember lesz beloled. Olyan mint belolem. De azert mar nagykoru vagy..szoval, figyelj kda, hogy mit csinalsz. Legyel felelossegteljes, higyj magadban, figyelj masokra...probald meg mas nyomorat aterezni. Erezd...erezd a fajdalamamat, erezd azt, hogy a rabszolgam vagy. Ehhez hasonlok.

2018. júl. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. júl. 30. 18:48
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy érezzem át más nyomorat, ha semmit se tudok az életéről? :)
2018. júl. 30. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:
2 gyerekes anyuka vagyok 10 éve boldog házasságban. 'Tipikus gyakoris nő" ? :D Kétlem.
2018. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyönyörű közhelypuffogtatás volt, köszönjük Béla! :)
2018. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Félre értettetek, én nem a barátom szeretném elvesziteni, hanem megtartani úgy a kapcsolatot, hogy komolyabb vagyok, ki képes úgy el viselni egy lányt ha mindenért féltékeny, hisztizik és semmi se tetszik neki? :Dd
2018. júl. 30. 18:54
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Ismerkedj velem! Gyere!!!
2018. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
×
2018. júl. 30. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!