Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meguntam a csajozást. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meguntam a csajozást. Hogyan tovább? Mindig csak dugó partnerek jönnek de vágyom egy igaz szerelemre. Csajozzak tovább és lesz majd valahogy vagy komolyodjak meg és várjak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mekkora problémáid vannak, csak dugó partnerek...másnak meg semmi nem jut.
2013. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem még az sem jut! Örülj, hogy neked igen!!
2013. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Persze én értem hogy másnak semmi nem jut,de nekem meg csak szexpartnerek,szeretnék egy komoly barátnőt,de komolyan meg egyik sem akar tőlem semmit cak dugni.Persze jobb mint a semmi ez is igaz,de azért jobban örülnék egy állandó barátnőnek aki tényleg szeret..
2013. márc. 9. 18:17
 4/12 anonim ***** válasza:
akkor dugj meg valakit ha beleszerettél,ennyi,ha mindig csak azt nézed hogy csajozz és nem ismered meg igazán azt akivel lenni akarsz nem alakulhat ki semmi komoly
2013. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha meguntad a csajozást akkor térj át a pasikra!
2013. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ma 18:17


Nem térek át mert nincsenek meleg hajlamaim,egyszerűen csak egy állandó barátnőre vágyom aki tényleg szeret és nem csak néha összejárunk dugni.Ebben a fél évben kb 20 szexpartnerem volt azt nem mondjátok hogy ez normális?

2013. márc. 9. 18:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Picit húzd velük az időt.. Bár attól is függ, hol csajozol, milyen körülmények között.
2013. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak ? :D

Na téged mindjárt megdobálnak, mert másoknak egy élet alatt nem jön ennyi össze.

Nem ez nem normális, itt valami gond van, túl hamar lefekszel velük. Eleve nőcsábásznak könyvelnek el szerintem az a baj, megbízni nem tudnak benned, viszont azt meg kipróbálnák.

Húzd el az időt ezzel jelezd a lánynak, hogy többet akarsz.

2013. márc. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most kiderülhetett itt minden előìtéletes gyakorikérdésesnek hogy a macsò nőcsábàsz pasik is keresik a szerelmet:)

Kérdező,próbálj olyan csajt keresni aki tetszik,akivel tudsz/akaesz beszélgetni is,aki érdekel,és nem csak egy félòrás programot làtsz benne.De jobb ha tudod,az okos és szép lànyok nem adjàk magukat könnyen,vagy ha igen akkor viszont ők akarnànak jobban megismerni.

Ezek szerint,te kifogtad a könnyűvérű,érdektelen lànyokat,akiknek szintén nem jelentettél semmit.

Ha jò pasi vagy,pròbàlkozz csak be valami elérhetetlennek tűnő szépségnél is akàr,mert biztosra veszem hogy kedves és mélyérzésű lesz ha csak simàn tàvolsàgtartò és nem beképzelt.

2013. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Az élet nem egy habostorta." Mondta Virág elvtárs. És milyen igaza volt!

Ha tovább folytatod a panaszkodást, itt többen sírva fakadunk!

2013. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!