Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan komolyodjak meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan komolyodjak meg? (továbblent)

Figyelt kérdés

bocsi hogy ebbe a kategoriába raktam:))

amugy 14/l vagyok, és szinte 110%ban örült:D

de most megakarok változni komolyabb akarok lenni, mert vannak rossz szokásaim, mint pl hangossan kitörök a nevetésből és egyszerüen nemtudom abba hagyni, mindenen nevetek, 1 viccen akármég 1 hétre rá id elkap a nevetés ha eszembejut.

hogy változzakkmeg??

normális válaszokat lécci!

14/L


2011. aug. 17. 16:44
1 2
 1/13 klaudiazz válasza:

Ha ez te vagy akkor nem tuc megváltozni nevetést nem lehet visszafojtani


ADD ÖNMAGAD

2011. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Inkább utáljanak azért aki vagy minthogy azért szeressenek aki nem vagy"

ha társaságba vagyok akkor ott az idő 80% röhögés.ha korod beliekkel vagy együtt akkor ez normális persze felnőttek előtt nem illendő amúgy én is 14 vagyok.

2011. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ez jó. én is ilyen vagyok. Szeretik ám az emberek.;D Akit idegesít visszafogom magam, aztán ennyi.:D Majd idővel megkomolyodunk..:))

16/L

2011. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 BlackSword ***** válasza:
Én meg pont az ellentéted vagyok... Képtelen vagyok teljesen feloldódni, mert folyton kontrollálni akarom magam...
2011. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne akarj megváltozni. Élvezd ki hogy még 'gyerek' vagy. Hülyülj tovább ;) ~Van egy ismerősöm most 30 év körüli, Ő még azóta se komolyodott meg XD Ja igen, és ezeket a hirtelen meggondolásokat általában úgyse tartják be, vagy esetleg az élet homályába elveszik :)
2011. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17:13 : előző vagyok. 14/L
2011. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus lennél így :)


17/f

2011. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

:)).

legtöbben szeretnek is.:) de néha ugyérzem hogy túlzásba viszem:S meg van 2 srác az osztályból aki kb ezért utál szinte..-.-:|

2011. aug. 17. 18:07
 9/13 anonim ***** válasza:

2 srác miatt ne fájjon a fejed :D

Az persze sose gond, ha kicsit oda akarsz figyelni a viselkedésedre...de ne vedd a szívedre, ha ennek ellenére néhányan nem tartanak sokra. Ő bajuk.

2011. aug. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy tudsz örülni - ezek szerint kiegyensúlyozott az életed. reméljük ez mindig így marad! ne feledd sokan azért nem tudnak önfeledtek lenni és azért komolyodnak meg a felnőttek, mert problémáik vannak amik nyomasztják őket!
2011. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!