Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket ez mennyire zavarna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez mennyire zavarna egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A szüleim elköltöznek az ország másik végére A városba, mert apukám ott dolgozik.

Én B városban laktam eddig és nagyjából a szomszéd faluban lakik a barátom. A barátom itt tanul B városban.

A hétköznapjaim C városban töltöm. Ami a barátomtól 150km-re van,ugyanis én ott tanulok.

A kapcsolatom még friss kb. Fél éve vagyunk együtt.

Én úgy érzem, hogy nekem ő az igazi.

Viszont nem tudom mennyire bírja ki a kapcsolatnk. Még sokáig nem tudunk összeköltözni, több éves az egyetem.

Nagyon aggaszt ez, hogy szüleim elmennek. Nagyon keveset fogom őket látni,mert nagyon messze lesznek és a barátom sem lesz közel.

Így a legjobb az lenne,ha találnék B városban valakit és elengedném a barátom,hogy találjunk valakit aki a családjával lakik a közelében. De szeretem és millió fiút utasítottam vissza és vártam az igazira 20 éven át és neki sem volt senkije még aztán egy csoda folytán egymásra találtunk.

Nem akarom őt elveszíteni. Most derült ki, hogy anyáék tényleg elmennek.

Ma vagy holnap elmondom a barátomnak. De félek elveszítem és már napok óta sírok és görcsben áll a gyomrom.



2018. aug. 1. 08:43
 1/4 A kérdező kommentje:
20L 20F
2018. aug. 1. 08:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen megoldható.. Annyit tudnák javasolni hogy: hosszabb szünetekre, ünnepekor hívd el hozzád, hogy együtt legyetek. Mivel még nyáron van, azért jó lenne gyakran találkozni.
2018. aug. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Arra gondolj, ha valóban szereted és Ő is ugyanúgy szeret téged, az idő és a távolság el nem választhat benneteket egymástól! Semmiképp.

Erre akkor jöttem rá, amikor hallottam olyan jógikról, akik a saját karmájuk leküzdése és szublimálása érdekében képesek voltak akár 8 évig is csak azzal az egy karmájukkal foglalkozni... vagy akár évekig meditálni. Ez csak arra hívta fel a figyelmem, h. az EMBER bármit képes megtenni egy távolabbi nemes cél érdekében, ha abban eltökélte magát és kitart amellett.

Ilyen lehet egy szerelem beteljesülése iránti vágyakozás is.

Ha Te biztos vagy az érzéseidben, akkor ne görcsölj amiatt, h. a barátodat elveszítheted.

S ha netán, mégis másképp alakulna az életetek, mint ahogyan azt elképzelted... nos bármily szomorúság is tölt el engem... de azt kell mondjam, hogy a Te elképzelésed, a jövőbe vetett hited volt az, ami túlnőtte a realitás kereteit. Mert minden, amit a jövődre vetítesz ki, azt mindig csak a jelenben teheted és teszed, ezért az nem más, mint egy elgondolás, egy illúzió kép. Ezt ne feledd!


Ha túlságosan ragaszkodsz valamihez/valakihez, akkor túlságosan nagyot veszíthetsz!


Az ERŐ legyen Veled és a halhatatlan bölcsesség!

2018. aug. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,köszönöm!:)
2018. aug. 3. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!