Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az 50-es, stabil kapcsolatban...

Az 50-es, stabil kapcsolatban elo ferfiakat zavarna-e, ha a felesege ketszer annyit keresne?

Figyelt kérdés
Ha igen, miert, es hogyan kezelheto a helyzet, ha a kiadasi oldalon egyebkent sokat konnyit a bevetel?
2018. márc. 21. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a feleséget kellene, hogy zavarja, h kétszer annyit keres kvázi ő tartja el az urát. Legalább megéri? :)
2018. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Senkit nem kellene, hogy zavarjon.
2018. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd , ezt 20 évesen lehetetlennek tartottam , 30 évesen még küzdöttem ellene , 40 évesen elfogadtam , ma , 50 évesen simán elköltöm ...
2018. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi velemenyeket!
2018. márc. 21. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülj annak, ha kétszer annyit keresel, mert legalább nem függsz senkitől és arra költöd, amire akarod, ha a párodat meg zavarja, akkor az az ő baja - én is simán elkölteném! :D


Egyébként ha igazán szeretitek egymást, akkor úgysem az anyagiakon fog múlni....

2018. márc. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!