Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak ilyen lányok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak ilyen lányok a fiatalabb korosztályban?

Figyelt kérdés
Szóval olyanok, hogy ha egy fiú nem néz ki rosszul, stílusos is, de nincs valamilyen nagyon jó kocsija akkor már szóba sem áll vele.

2018. aug. 1. 12:14
 1/9 anonim válasza:
43%
Nincsenek. És te rosszul nézel ki.
2018. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Minden korosztályban vannak ilyenek. Megoldás: elkerülni őket.
2018. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem rám irányult a kérdés, te suttyó egyes.
2018. aug. 1. 12:34
 4/9 anonim ***** válasza:
8%

#1

Sajnos pedig ez van, mert akkor nem kellesz a tiniribizliknek. A mai lányoknak csak a pénze$, jajj de nagyon laza $rác vagyok, mert füve$ cigit $zívok a $uliba' és minden hétvégén a $árgaföldig iszom magam és megdöngetek mindenkit akinek p***ija van $rácok kellenek


17/F

2018. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Annyira unalmas már ez.


A csajoknak csak a pénzes, szemét palik kellenek.


A pasiknak viszont a műanyag ribik, a rendes csajokat észre sem veszik.


Kösse fel magát mindenki tényleg....

2018. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azzal, hogy valakinek jó külsejű pár kell azt meg tudom érteni mindegy, hogy fiú vagy lány az illető. De, hogy valakivel csak azért legyek mert annak annyi pénze van, hát az kicsit érthetetlen, Laguna II-vel járok szóval nem vagyok irigy, csak értetlen.
2018. aug. 1. 13:04
 7/9 anonim válasza:
Na a Lagunával nem dicsekednék. Még ha Clio lenne,vagy 1 es Megane. Akkor biztosan sorban állnának a lányok.
2018. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy pajti? 10 éve is voltak ilyen lányok, meg szerintem előtte is (arról nincsen tapasztalatom, de nyilván), ha akarsz kocsi nélkül is találsz normális lányt.. sőt normálisat könnyebben találsz:D Én mindig találtam magamnak szép és jó arc lányokat mégsem húsz millás kocsival csapattam tízen évesen. Azzal, ha valaki értelmes és normális élete van, több értékes nőt tud megkapni, mert nem az autó számít, még ha ilyen csoda autód is van mint egy Laguna?!:D
2018. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nincsenek, ez csak hoax
2018. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!