Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszett egy fiatalabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy fiatalabb srac. Mit tegyek hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
eloszor is szogezzuk le hogy en gusztustalannak gondoltam mindig is ezt a dolgot meg ilyen furanak hogy rgy lanynak egy fiatalabb fiu jon be..eddig mindig olyanok tetszettek meg akik 1-2 evvel idosebbek nalam..utanna olvastam ennek a dolognak es azt irja hogy azert van mert van benne valami ami az idealom es kamasz vagyok es nem mi iranyitjuk az erzeseinkwt hanem a hormonok.ez igaz? es hogyan felejtsem el a sracot ha minden nap latom?
2018. máj. 20. 04:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Közeledj hozzá, provokáld ki az elutasítást, és már nem fogsz rá vágyni. Talán.
2018. máj. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell elfelejtened. Én is ismerek pár fiatalabb srácot mint én és idősebbnek néznek ki nálam. Nem tudom hogy a te kiszemelted hogy néz ki,de szerintem semmi baj nincs vele.
2018. máj. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

"gusztustalannak gondoltam mindig is ezt a dolgot meg ilyen furanak hogy rgy lanynak egy fiatalabb fiu jon be"


Semmi baj nincs vele, ha a srác fiatalabb. Nem is értem mi ebben az undorító.

Hány évesek vagytok? Ha nem ilyen extrém a korkülönbség, akkor nem kell elfelejtened.

2018. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egy ev a korkulombseg.tudom hogy nem sok de nekem igen..es amilyen emberek vannak itt ahol lakok elegge kilennek kozositve..foleg hogy az egyik osztalytarsamnak legjobb haverja
2018. máj. 20. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkább az helyesírásod miatt közösítenélek ki mintsem a fiatalabb barátod miatt :D
2018. máj. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!