Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan enyhítsem egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan enyhítsem egy lánynak a feszültségét a találkozóval kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

2018. aug. 1. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudni kene mitol feszult (mitol fel,min idegeskedik)
2018. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az időpontól. Egyébként kora délután találkoznánk.
2018. aug. 1. 22:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondj masik idopontot
2018. aug. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy neki mikor lenne jó!
2018. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha maga a találkozó a gondja, vidd olyan helyre ahol még nem volt. Én pl második baráti találkozóra elvittem a lányt a közeli kőbányába túrázni. Szeret túrázni, de itt még nem járt, szóval tökéletes volt. Főleg h séta közben rengeteget lehet beszélgetni. Szóval, találj ki valami hasonlót.
2018. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 LengyelBalazs válasza:
Ha úgy vennétek, hogy olyan izgatott vagyok, a talalkozas miatt, hogy meg mutassam milyen frankó vagyok. Az okés, de ha nyugodt akarsz maradni, - mint egy hal, bár az is ugrál ha kifogják- akkor sok érzelmet folytasz meg, vagynyomsz el. A félelem és az izgatottság nagyon hasonló érzés. Ajánlom Marissa Peer Rendíthetetlen önbizalom c. könyvét, Sok sikert meg tudod csinálni.
2018. aug. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Meton ***** válasza:
A túl sok önbizalom idegesítő. A túrázás sem mindenkinél jön be, általában inkább elvágod magad vele. Egy pár órás sétával persze aligha lehet gond, ha nem fárasztod ki nagyon. Egy kávézóban leülni, szerintem a legjobb. Esetleg egy fagyi belefér, de nem szabad sokat költeni. Jó, ha tudja, mire számíthat, ezért tervezd meg és mond el neki a terved. Legyél kiszámítható, pontos és megbízható, határozott. Semmiképpen se legyél tolakodó vagy rámenős, fogadd el a másik döntését. Legyél vidám, mosolygós, lehetőleg humoros, de azért nem idétlen.
2018. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Meton ***** válasza:
0%
Bár egy lány az első talinál leginkább azon izgul, nehogy lebukjon. Arra készülj fel, hogy nem csak veled találkozik.
2018. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!