Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket mennyire befolyá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire befolyásol egy lány zenei ízlése?

Figyelt kérdés
Először találkoztok, tetszik nektek, de mikor kérdezed a kedvenc együtteseiről, ő olyanokat ad meg, amiket te nem szeretsz, esetleg utálsz. Befolyásolja a véleményedet a lányról a megadott válasza, vagy úgy gondolod, hogy el tudsz a zenei ízlésétől teljesen vonatkoztatni?

2018. aug. 1. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon. Ha azokat szereti, amiket én, már félig bele is szerettem. :)
2018. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha mainstream $zart hallgat akkor az arra enged következtetni, hogy nincs saját ízlése, szóval kevésbé lesz érdekes.
2018. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem állhatom a nyálas H.Tomit de ha a kiszemelt lány szereti akkor elviselem és ne fog zavarni viszont ha a kiszemelt Zeppelint vagy Metallicát hallgat akkor már szervezem is az esküvőt :D De egyébként nem zavar a zenei ízlése azt hallgat amit szeret és kész!! :D
2018. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond ha nem egyezik, de az szerencses ha igen.
2018. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem zavar, majd kap egy fülhallgatót karácsonyra. De ha valami grofot nekem elkezdi játszani a jbl-en, repül ki az ablakon.
2018. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Elég felszínes értékrendre vall, akinél ez meghatározó.

Jó, mondjuk néznék nagyokat, ha kiderülne, hogy a Rektális Szerzetes Rend a kedvence, de baromira nem ezen fog múlni, hogy beleszeretek-e.

2018. aug. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, ha nem erőlteti rám az ízlését.
2018. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

Igazából jó esetben ő is azt hallgatja amit én. Viszont ha tényleg olyanokat hallgat, amit utálok, akkor az nálam kizáró tényező. Igazából, ha komolyzenét hallgat vagy normális rap zenét: Tupac, Eminem, 50 cent stb. azzal nincs gondom, ha vagy edm-ből a jobbakat szereti (pl. Avicii), nem pedig az ajtócsapkodós számokat, akkor az rendben van.

Viszont ha pop szutykot, magyar wannabe gengszter rap zenét (Mr. Busta, AK26 stb.) vagy nagyon gagyi dubstep-et hallgat, esetleg mulatóst vagy cigányzenét, akkor az nálam kizáró tényező.

Ideális esetben ő is hard rockot, punk rockot, metált hallgat, akkor már félig meg is kedveltem, és ha még tud is játszani valamilyen hangszeren, már bele is szerettem :D

2018. aug. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én rockot és metált hallgatok, a barátom meg rappet...

sőt, nálam még az öltözködésemen is látszódik az izlésem...

soha nem volt ez probléma nálunk, sőt, akár zenéket is mutatunk egymásnak meg minden ^^


úgy gondolom hogy az értelmesebb, felnőttesebb gondolkodásúak tudják, hogy egy kapcsolatban ez nem mérvadó :) tiszteljük, elfogadjuk és szeretjük a másikat úgy, ahogy van ^^

2018. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!