Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig nem nagyon érdekelt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig nem nagyon érdekelt a "barátnő" téma, most meg igen hogy van ez?

Figyelt kérdés
Sokáig azt mondtam hogy ráér magára meg minden, most az elmúlt két héten csak arról álmodik hogy legyen barátnőm, de nem vagyok képes felnőni a feladathoz..

2018. aug. 7. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert megéredtél
2018. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor érdemes lenne belevágni, vagy várjak még pár évig? S megjegyezném nem vagyok nagy község kedvenc, mivel nem cigizek és nem iszok..
2018. aug. 7. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még várj egy kicsit, de csak azért, hogy meg/kiismerd a lányokat, mert ilyen esetben nagyon zavarossá válik minden nekik is, és mivel Te még csak most érkeztél ehhez az úthoz, akkor neked milyen zavaros lehet majd.

Nem olyan egyszerű az, hogy most akkor: lesz egy barátnőm. Ha igazi barátnőre vágysz, nem pedig csak egy futó kapcsolatra, akkor arra amúgy is megéri várni, de ha nagyon szeretnél, akkor is ne ugorj egyből a mély vízbe.

2018. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, megfogadom a tanácsot, és egyben köszönöm is!
2018. aug. 7. 22:07
 5/8 anonim válasza:

Szia remélem még nem későn írok feleslegben.

Nagyon helyes, hogy nem iszol/nem cigizel!

Egy igazi csaj értékelni fogja.

Ha öröm lányt akarsz akkor kéne.

Nyugodtan kezd.

Mert nem könnyű.

Olyan mint egy kib*szot tűt keresnél egy széna kazalban... iletve rosszabb. Mert ha meglátod a tűt akkor tudod, hogy megvan. Itt nem.

Amúgy teljesen normális.

Hormonok is (be indult a pár választás)

Vagy a családod kérdezősködik.. stb.

2018. aug. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elkezdtèl megèrni, teljesen normális, nincs ebben semmi furcsa.

Kezdj el nyugodtan csajozni, ismerd ki a nőket! Sok sikert!

2018. aug. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még sem reménytelen ez a mai világ, még is vannak segítőkész ember és köszönöm nektek, örök hála!
2018. aug. 8. 02:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még barátom soha, a korosztályom nagy részével ellentétben. Sokáig abszolút nem is vonzott, hogy legyen párom, csupán az utóbbi időben keletkezik rendszeresen hiányérzetem.
2018. aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!