Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, mi az a tema amivel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, mi az a tema amivel a baratnőtök nagyon ki tud készíteni, vagy amitol nagyon idegesek lesztek?

Figyelt kérdés
Pl ha a a bartaitokat szidjuk, mi lanyok vagy mi az a téma amitől nagyon idegesek lesztek, vagy mit kell csinalni, hogy idegesek legyetek?

2017. dec. 10. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne vigyel haza sort.
2017. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor úgy beszél,mintha nem bízna bennem. Vagy mikor olyanokat mond,hogy "nem vagyok elég jó neked" meg ilyen baromságok.
2017. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Mikor ezzel jön, hogy biztos a (exem neve)-kád jobb volt ebben, abban, amabban.

De már inkább nem idegesítem magam ilyenkor, hanem beszólok valami bunkót ilyenkor

2017. dec. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Régi barátnőmre azért akadtam ki sokat,mert elkezdte mesélni a fiú haverjait,hogy ki milyen "dilis" meg ilyenek,pedig nem egyszer mondtam neki,hogy a fiú témát hanyagoljuk,dehát volt kinek mondani..:D
2017. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én általában nyugodt vagyok, nincs nagyon olyan amivel a barátnőm ki tud készíteni, pontosabban 1 dolog van, mégpedig ha szándékosan próbál csak úgy a vicc kedvéért idegesíteni, azt nagyon nem csípem.

20F

2017. dec. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Uhh srácok, en pont azokat csinalom amiket leirtatok.eleg gaz vagyok:s
2017. dec. 10. 21:07
 7/8 anonim válasza:

Én attól szoktam hogy:

Dagadt vagyok, nem vagyok elég jó neked

2017. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt ki nem álhattam az exemtől ,hogy be volt szarva hogy az anyja észrecesz minket ,az nagynénje észrevesz ,a 4.uncsija észrevesz lát ..... 😂😂 , meg azt amikor mondtam egy kicsit félreérthetős viccet akkor "ajj na "
2017. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!