Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem tul rajta magamat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem tul rajta magamat?

Figyelt kérdés
Kb. 10 eves lehettem, mikor elkezdtem erdeklodni a nekem akkoriban “felnott dolgoknak” szamito cselekvesekrol, pontosabban a csokolozasrol. Abban biztos vagyok, hogy nem en vagyok az egyetlen, aki ebben a korban igy volt vele, de imadtam nezni kepeket a csokolozasrol, es nyilvan ki is szerettem volna probalni. Emlekszem meg tisztan arra, hogy akarhanyszor voltam a baratnomekkel, mindig vagy kutyasat, vagy babasat vagy valami hasonlot jatszottunk, ami annyibol allt, hogy egy kicsit szineszkedtunk, es eljatszottunk magunknak valami “szindarabot”. De egyszer, valami mast is a temaba hoztunk, hogy mi lenne, ha egy szerelmes part jatszanank el... hat szerintem innentol nem nagy ujdonsag, ha azt mondom, hogy ebbe a csokolozas is benne volt. Igen, nyelves csok volt, igen 10 evesek voltunk es igen, mindketten lanyok voltunk/vagyunk. Na, de amire ki szerettem volna terni az az, hogy azota nem csokoloztam, viszont akarhanyszor valaki temaba hozza, vagy latok egy part smarolni, egybol eszembe jut ez az incidens, amit szornyen szegyenlek. Nem meseltem errol senkinek, de az emlekeimbe beleforrt az egesz. Hogy miert csinaltam? Leszbikus vagyok-e? Ilyen koran kezdtem? Nem tudom oszinten, hogy miert csinaltam (10 evesen meg nagyon kicsi az ember,es nem meri fel a dolgokat), nem vagyok leszbikus, es azota, mint emlitettem, semmi ehhez kapcsolodo dolog nem tortent velem. De nem tudok rajta tullepni... nagyon bant, es sokszor almodom arrol, hogy csokolozom egy FIUVAL, az erzes pedig ugyan az mint akkoriban. Segitsetek nekem, hogy mit tegyek a buntudatom ellen!

2018. aug. 11. 11:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni, hogy 17 eves lany vagyok.
2018. aug. 11. 11:38
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen várj egy olyan fiúig, akivel mindent megoszthatsz (igen ezt is) és meg is csókolhatod.
2018. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak szimplán próbáld elfelejteni a dolgot, gondolj másra és ennyi :D De amúgy tényleg ez a legjobb amit tehetsz! vagy szerzel magadnak egy pasit és vele folytatod a dolgokat és akkor majd hozzá fogod kötni ez érzést is!
2018. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tíz éves korodban még nem tudtad volna eldönteni mi vagy így ez nem hiszem hogy befolyásolja kihez vonzódsz :D amúgy mindenki csinál furcsaságokat kisebb korába ami után úgy fog nézni idősebb korában hogy "te jó ég de ciki" dehát ezért voltunk gyerekek :D nem mértük fel a helyzetet,ez ne befolyásoljon téged,csak egy hülye gyerekkori emlék,a csaj már valószínűleg elfelejtette
2018. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, kb másfél éve volt egy rossz élményem a témában, és hasonlóan nem ment ki a fejemből, és mindig azt azonosítottam a csókolózással. Ez pont addig tartott, amíg nem találkoztam egy fiúval, akivel irtó jó volt kavarni. 17/l
2018. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleged ezen izgulnod :) 10 éves voltál, te csak magát a csókolózást akartad kipróbálni, nem az volt a lényeg hogy kivel történik meg. Nem kell, hogy bűntudatod legyen, ha pedig megkérdezik, hogy csókolóztál-e már, válaszold azt, hogy igen, de még kicsi voltál és nem volt nagy jelentősége.
2018. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a valaszat! :)
2018. aug. 13. 18:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ezt nem teljesen nevezném bűntudatnak. Szerintem az zavar téged, hogy heteroként a 10 évesen történteket úgy értelmezed, hogy úgymond fekete folt a hetero aktádban, nem tudom érthető-e. Azóta azért nem történt semmi, mert nem is volt rá lehetőséged vagy belegondoltál az emlékekbe a lánnyal és ettől elment a kedved? Én két dolgot javaslok. Ha még tartod azzal a lánnyal a kapcsolatot, akkor nézd meg, hogy az ő életére hatással volt-e az a csók. Leszbi lett, esetleg biszex vagy csak visszagondolva nevet az egészen, ahogy neked is kéne? A másik dolog, hogy hidd el, amint megismersz egy pasit, egy fura emlék lesz az egész sztori. Tőled függ, hogy engeded-e egy ilyen eseménynek, hogy ennyire rossz hatással legyen a felnőttkori életére.
2018. okt. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lett volna lehetosegem ra, csak tulsagosan feltem, hogy mi fog tortenni... A masik lany eletere egyatalan nem volt hatassal.
2018. nov. 1. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!