Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem szeretnek a kollégái...

Miért nem szeretnek a kollégáim? Hogy tegyem ezen túl magamat, ha úgy érzem, nem jogos?

Figyelt kérdés
Sajnos azt veszem észre, hogy általánosságban nem szeretnek a kollégáim, pedig soha senkinek nem ártottam, segítőkész vagyok, nem keverek, nem veszekszem. Arra is gondoltam, talán az lehet a baj, hogy zárkózott vagyok és csak nagyon kevés emberrel beszélek sokat (azokkal akikben megbízom, egyébként ők kedvelnek is), tehát csendesebb vagyok, viszont megbízható. Ez lehet a baj? Ezen nem tudok változtatni, mindig ilyen voltam, nem vagyok sajnos nyomulós, rámenős, felszabadult ember. Egyébként külsőre nincs bennem semmi furcsa, átlagos vagyok. 22/L
2016. dec. 12. 12:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Engem pont a nyomulós, nagypofájú, rámenős fazonoktól üt meg a guta. A csendes, visszafogott személyiségeket kifejezetten kedvelem.
2016. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nem vagy a munkatársam.:( Mert, ahogy észrevettem, ez ritkaság.
2016. dec. 12. 13:04
 3/24 anonim ***** válasza:
55%

Nem hinném, hogy nem szeretnek, talán csak nem tudnak mit kezdeni a csöndességgel.

De te miből gondolod, hogy nem szeretnek? Hogy viselkednek veled, amiből erre gondolsz?

2016. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mert visszajutott hozzám egy-két munkatársam véleménye.
2016. dec. 12. 13:08
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem bezsélgetsz velük, nem ismernek, tehát mit szeressenek? Nem rosszból mondom, de egy közösségben, pláne egy munakhelyen muszáj mások felé nyitnod. Nem kell jópofiskodni és nyomulni, normális emberi módon kell kommunikálni, beszélgetni kicsit és kész. Örökké amögé sem bújhatsz, hogy jaj te ilyen vagy, egy minimálisna kell megerőltetni magad csak.
2016. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy nem nem beszélgetek és csak ülök, mint egy kuka, mert ez nem igaz. Minimális szinten beszélek mindenkivel, de nem sokat és nem bizalmas dolgokról, csak azokkal, akikkel tényleg jóban vagyok.

A kommunikáció amúgy is két emberen áll, olyannal nem tudok beszélgetni, aki szintén passzív és nem mutat semmi hajlandóságot rá, egyáltalán nem érdeklődik irányomban, nem hiszem, hogy mindig mindenki felé nekem kéne nyitni.

2016. dec. 12. 13:17
 7/24 A kérdező kommentje:
Inkább épp az van, amit írtál, én nem jópofizok, vagyis akinek erre lenne igénye, azzal inkább nem kommunikálok.
2016. dec. 12. 13:17
 8/24 anonim ***** válasza:
Ok, akkor tedd a szívedre a kezed és mondd őszintén magadnak, hogy te bizony mindent megtettél, beleadtad a kellő energiát és mindenki más a helikopter. Ha így van, akkor miről beszélünk, miért nem szarod le?
2016. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Sokszor pedig az a baj, hogy például egy 30 évvel idősebb operátor férfi kollégával (gyárban dolgozom) nem is tudom, miről beszéljek....
2016. dec. 12. 13:19
 10/24 A kérdező kommentje:
Nézd, ha senki felé nem nyitottam volna, akkor azt gondolom, senkivel nem lennék jóban, senkivel nem tudnék akár órákat is beszélgetni. Tehát akkor 10-ből nem 3 emberrel lennék tényleg úgy, hogy bármikor bármiről, hanem 10-ből 0-val.
2016. dec. 12. 13:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!