Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A héten tervezem, hogy visszak...

A héten tervezem, hogy visszaköltözöm a szülőfalumba Pestről anyagi és társadalmi okok miatt. Hogyan tegyem túl magam gyorsan azon, hogy vesztettem és újra magányosnak fogom érezni magamat azon a helyen, amit annyira elakartam hagyni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Pozitívan. Egy lehetőség volt Pest, de jobb lehetőségekre vágysz, így ennek megfelelően alakítod az életedet. Szerintem bátor dolog lépni és ez nem visszalépés, hanem elég erős vagy ahhoz, hogy visszatérj oda ahonnan indultál és újabb lehetőségeket, kihívásokat keress. 22/f :D
2015. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak annyi emberrel megismerkedtem ott, most meg. Mert nem találok új munkát, újra a kezdetektől. Mit fogok mondani a többi embernek. Fél éve azt mondtam, hogy örökre elhagyom a falut.
2015. júl. 20. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, szerintem Pesten találnál munkát, s csak ideiglenesen mégy haza.
2015. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha Pesten nem találsz munkát, a faluban sem fogsz. Milyen munkát kerestél?
2015. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Irodait, de végül telemarketinges melót találtam. Csak a cég csődbe ment.
2015. júl. 20. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:
keress takarító melót átmenetileg, vagy tescoba, kereskedelembe. Ott tuti találsz. ideiglenesen jó lesz. Én vidékre semmmiféleképpen nem mennék.
2015. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!