Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha 16 évesen még sosem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 16 évesen még sosem csókolóztam?

Figyelt kérdés
Voltak akik meglepődtek, hogy még nem csókolóztam és ilyenkor cikinek érzem, hogy le vagyok maradva. Szeretném, hogy végre megtörténjen, de még sosem kerültem olyan szituációba senkivel.

2018. aug. 13. 20:11
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem gáz! Van időd, ne siess! Nem vesztettél semmit eddig! Ne foglalkozz senkivel!
2018. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem gáz annak gaz aki túl fiatalaon már csókolózik.Nem egyszer hallom hogy egy 13 evésnek már barátja van mikor meg ő is gyermek.
2018. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Évesnek
2018. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet azon lepödnek meg mert nagyon szép vagy és nem gondolták volna hogy még nem volt barátod ki tudja
2018. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább várj, mint hogy egy kellemetlen élmény legyen olyannal, akibe nem voltál szerelmes, és még csak tetszeni sem tetszett igazán. Én ìgy jártam 14 évesen, és nem esik jól visszagondolni rá még így, 15 év után sem.
2018. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is 16 vagyok és ráadásul állítólag jóképű meg miegymás...

De képzeld, nekem még igazi kapcsolatom se volt és csókolózni sem csókolóztam.

És úgy gondolom, hogy csak azért, hogy megtörténjen nem érdemes valakit összekaparni emiatt.

Szerintem majd, ha tényleg szeretni fogsz valakit, na azzal még élmény is lesz, nemcsak megtörténik. ;)

2018. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz! :)
2018. aug. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz de ha akarod változtathatunk ezen ;P

19/L

2018. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!