Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mikor jöttök rá h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mikor jöttök rá h kell nektek újra a csajt és nem kellett volna szakítanotok?

Figyelt kérdés

szóval tegyük fel h szakítatok egy lánnyal és mikor döbbentek rá h:

-Basszus ő volt életem szerelme és hagytam elmenni!!

Amikor már más lánnyal is voltatok de vele nem éreztétek ugyan azt amit az előzővel?! 1 hónap után v már 2 hét után!!

És a másik kérdésem h ti (fiúk) amikor szakítotok egy lánnyal mit éreztek pl: büszkeséget h ti nyertétek meg a vitát (csak egy példa),v mit?? És utána rögtön kerestek egy másik lányt magatoknak?? A normális válaszokat előre köszönöm!! :D



#lány #szakítás #érzés #újcsajkeresése
2018. aug. 14. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
79%

"amikor szakítotok egy lánnyal mit éreztek?"

Én szakítás után úgy érzem magam mint amikor megnyertem a lottót



Nem nyertem lottót

2018. aug. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!