Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy letiltottam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy letiltottam? Milyen reakciót várt tőlem a srác? Hogyan kellett volna reagálnom?

Figyelt kérdés

Igen, ez a kérdés kint volt délután is, de a gyakori letiltott elég rövid időn belül, úgyhogy a válaszokat sem láttam, viszont eléggé tanácstalan vagyok, hogy jól döntöttünk-e 😅


A kérdés gyerekesen hangzik, de kérlek olvasd végig 😅


Szóval.. felvettek engem és a srácot egy tök random Messenger csoportba. Pár szót szólt akkor hozzám csoporton belül, illetve be is jelölt Facebookon. Hat mondom, jófej leszek, visszajelölöm. A Messenger csoportból kiléptem, mivel semmi kedvem egy rahedli idegen eszmecseréjét hallgatni, szerintem ezt értitek 😅

Ez történt október - november környékén.


Nemrégen, kb. Másfél - két hete profilképet váltottam facebookon.. (persze egy szimpla mosolygós kép, nyaraláson készült egy épülettel a hátam mögött, szóval nincs kint semmim, egy teljesen normális fotóról van szó, mivel az előző profilom 3 éve készült és eléggé gyerek-fejem van még rajta) és hát rámírt ez a srác..

Teljesen lekoptatósra vettem a figurát, sokáig nem is válaszoltam neki.. Megkérdezte hogy telt a napom, de elég szűkszavú voltam, nem igazán volt kedvem beszélni vele.

Először küldött képet a szeméről, és konkrétan kikönyörögte, hogy megdicsérjem..


Majd amin kiakadtam.. tegnapi nap folyamán küldött egy képet (a semmiből, előtte egyáltalán nem is beszéltünk) arról, hogy a keze szét van vágja, a vér épp "buggyan ki" (ha ezt így kell mondani) a vágásnál, illetve a többi vágásból "kijött" vér már majdnem az egész karját belepi.

Őszintén, én az önbizalmamra egyáltalán nem panaszkodhatok, és szerintem nem megoldás az, ha valaki szétvagdossa a kezét.

Hat én majdnem szívrohamot kaptam.. Elsősorban a vért nagyon nem bírom, meg ugye az előbb említett dolog. Egyből hívtam a nővéremet, az internetes legjobb barátomat és a legjobb barátomat, hogy mégis mi a fenét kezdjek én ezzel.

Mindhárman azt mondták, hogy tiltsam le a srácot, így hát letiltottam.


Tudom, hogy a srác ügyei egyáltalán nem az én dolgom.. De jól döntöttem, hogy letiltottam? Vagy azt várta, hogy megkérdezzem mi baja? Egyáltalán hogyan kellett volna reagálnom?


Köszönöm, ha végigolvastad ^^



2018. júl. 24. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat azert vmi lezarast adhattal volna neki, pl bocs de nem ismerjuk egymast annyira ezert inkabb ne tartsuk a kapcsolatot. vagy vmi... De nem kell idenek gondjat a nyakadba vedd ha nem teljesen bolond akkor elfogadja igy is h nem erdekled ot
2018. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Ne tiltsd le, kérdezd meg miért vagdossa magát! Mert ez nem olyan kis dolog, hogy az ember magát bántsa.


Ha nem szeretnél vele bármilyen kapcsolatot is létesíteni, szépen írd le neki, hogy nem kívánsz vele beszélgetni. De semmiképp se flegmán koptasd le. (Lehet, hogy amúgy tök jó fej.)

2018. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Ezzel csak azt akarte elérni hogy megsajnáld és beszélgess vele. Aki vagdossa magát az csak figyelmet akar másoktól. Jól döntöttél, hogy letiltottad. Még ha csinálna valami hülyeséget is az nem a te hibád. Felfoghatta volna az elején, hogy nem vagy kiváncsi rá :D
2018. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Azért egy választ megérdemelt volna, bár az tényleg nagy hülyeség volt a részéről, hogy csak úgy elküldött egy ilyen képet. Szerintem sajnáltatni akarta magát, különben nem mutogatná csak úgy vadidegeneknek a véres kezét.
2018. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak azt akarta elérni ezzel, hogy megsajnáld, és beszéljetek. Én is tiltottam volna a helyedben... Mivel nem is ismeritek egymást, így nem a te dolgod megoldani a problémáját, ha meg így próbál másokat rávenni arra hogy beszéljenek vele, akkor csak még jobb hogy letiltottad...
2018. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Miután elküldte a képet, egyből még nem töltötte be, és reflex szerűen elküldtem egy "nagyon örülök neki" üzenetet. Erre válaszolta, hogy "Tudom"

Amint ezt elküldte, akkor töltődött be a kép, és látom, hogy a karja.. Volt a háttérbe egy penge, de az nem volt véres, ebből először arra asszociáciáltam, hogy festék.. Van osztálytársam, aki csinált magára vágást (mármint festékkel), hogy megsajnáljuk.

Majd mondtam neki, hogy ezzel ne viccelődjön, mossa le a festéket.

Utána mondta, hogy hát ez igazi.. Ezután hívtam a barátaimat és a nővéremet, és megmutattam nekik a beszélgetést. Nővérem írta neki, hogy "Mi bajod van?", erre válaszolta, hogy "Nem is tudod mennyi minden"

És ezután tiltottam le.

2018. júl. 25. 21:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg mi a baja, hatha segithet rajta, hogy kibeszelheti valakinek a lelket.
2018. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hallgasd meg abbol nem lehet gond, max letiltod ujbol de mindenkinel ezt a sok tiltogatast nem ertem, csunyat irt neked? Intim fotot kuldott elozmeny nelkul? Ilyenkor kell tiltani "SZERINTEM"
2018. júl. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti, egyszer még küldött egy olyat, hogy lefotózta a kutyája farkát, és elküldte nekem azzal a szöveggel, hogy "Ekkora a kukim állva"

Ezt be lehet tudni intimitásnak?

2018. júl. 27. 13:14
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha a többi válaszolónak a kutyafarkos rész előtt még nem lett volna nyilvánvaló, akkor most mondom, hogy ez egy idióta. Akkor is, ha rengeteg problémája van és ezért vágja magát. A kérdezőnek nem kötelessége a lelkét ápolni, pláne nem ezek után. Ha valaki segítséget keres, akkor azt szerintem tegye normálisan. Másrészt meg úgy tudom, ez a vagdalózás elég személyes dolog, ha valaki komolyan gondolja és nem csak brahiból csinálja, akkor azt nem mutogatja szinte teljesen ismeretlen embereknek a neten.

Lehet szidni, de nekem akkor is az a véleményem, hogy a kérdező jól tette, hogy még időben tiltotta. Amelyik pasi a péniszét (illetve a kutyája farkát) kukinak hívja, azt nem tudnám komolyan venni.

2018. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!