Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esély van rá hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van rá hogy megtalálok egy lányt akit láttam Budapesten? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval múltkor jártam Budapesten a déli pályaudvarnál, ahol láttam egy nagyon gyönyörű lányt, és egyből belé estem olyan szép volt 😀 Azt tudom hogy ott dolgozik a délinél egy ilyen kajáldába de többet nem tudok róla. És sajnos ritkán jutok el Pestre. Szerintetek hogy ismerhetném meg vagy hogy tudhatnám meg legalább nevét?

2018. aug. 16. 22:02
 1/3 anonim válasza:
29%
Esélyed sincs nála. Mert ahogy mondtad. Gyönyörű .
2018. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Pesten láttam
2018. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Szia hát az lenne rá a legjobb mód ha látod h hova megy be dolgozni akkor ott megkérdeznéd az egyik munkatársát de az biztos h mondaná neki h kereste valamilyen fiú és talán a munkatársa segítségével kiderítheted h van e barátja!!Vagy amikor látod valahol akkor oda mész és mondod neki h "nagyon szimpatikus vagy nem ismerhetnénk meg egymást?" vagy hívd el randira!!Nem laksz közel Budapesthez??vagy közel csak nem itt dolgozol mert ha itt a közelben laksz akkor lehet menne az ismerkedés és akkor lehet többet tudnátok látogatni egymást ha járni fogtok:)de ahogy írtad szerintem nem laksz közel és elvileg nem jók a távkapcsolatok!!:/:(De attól még sok sikert írd majdd meg mi lett!!:DHAJRÁÁ:D
2018. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!