Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van még esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem?

Figyelt kérdés
Tetszett (tetszik) egy lány (tudja) és még régebben nagyon beégettem magam, pedig szerintem tetszettem neki.Van még esélyem vagy bukta?

2018. aug. 6. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Lekváros.
2018. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Sok mindentől függ, főként olyasmitől, amit nem írtál le. Hány éves vagy te, hány éves ő, hány éve/hónapja/napja "égtél be" és pontosan hogyan? (Magadat égetted le vagy inkább őt?) Függ még a tulajdonságaidtól, ugyanis csak abból derülhet ki, hogy tetszeni fogsz-e neki (na meg a külsőtől).


Amúgy meg próbáld meg, sokat nem veszíthetsz.

2018. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még áprilisban égtem be kb. És magamat égettem le.Hogy miért, azt nem szeretném mondani, mert nagyon ciki :D 13 évesek vagyunk.
2018. aug. 6. 23:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Tulajdonságom az hogy humoros vagyok.Külsőre nem vagyok sovány és szemüveges vagyok (látás anyukámtól örökölt).
2018. aug. 6. 23:57
 5/6 anonim válasza:

Hát nem tudom, igazából ez sokban függ tőle is: ha egyáltalán nem akar pasit még, akkor se neked, se másnak nincs esélye. Ha már amúgyis tudja, hogy tetszik neked, akkor meg tényleg nem veszíthetsz semmit. Ha úgy égtél le, hogy ő nevetett rajta (és nem gúnyolódásból), akkor lehet, hogy poénnak / poénosnak vette, így ha elfelejted és ahelyett, hogy sajnálnád ezt a leégést, inkább nevess rajta te is. Külsőre ez szerintem még mindig kevés infó, bár amit leírtál, szerintem nem ítélne el első látásra (úgy értem, hogyha pl. random oda mész hozzá). Viszont a szemüveg nem biztos, hogy pluszpont, de ezt szerintem te jobban tudod (avagy hogy bejön-e neki a szemüveg meg a szemüveges fiúk). Ha nem, akkor elég ha leveszed amíg elmondod neki / újra próbálkozol.


De mint már mondtam, nincs mit vesztened, hisz már úgyis tudja. Nyugodtan próbáld meg mégegyszer, de adok egy tanácsot, aztán te majd eldöntöd, hogy neked hogy jobb: Próbáld meg előbb úgymond "megszerettetni magadat vele". Tapasztald ki, hogy milyen stílust szeret és próbálj meg olyan lenni (pl. ha a humort szereti, akkor legyél humoros). Persze ez akkor a legjobb, ha nem erőltetett, és nem kínszenvedés a változás és az új stílus. De az is lehet, hogy pont úgy fogsz neki tetszeni, ahogy vagy.


De mindenesetre, ha nekem kellene újra próbálnom, én előbb inkább közelebb kerülnék hozzá és csak utána kérdezném meg. Úgy értem ezt a közelebb kerülést, hogy pl. minden nap beszélgetnék vele, esetleg hazakísérném (bár ha nem szereti a nyomulást, akkor ezt inkább nem), és ha már elég szoros a kapcsolat, akkor megpróbálnám.


Szerintem próbáld meg úgy, ahogy szeretnéd, hisz te tudod, hogy milyen szoros a kapcsolat köztetek. Nincs mit vesztened. Hajrá és sok sikert! :)

2018. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia, bocsi a késői válaszért, de még kiegészítem pár dologgal a mondatom:Ő is szemüveges és nem nagyon tartom vele beszédben a kapcsolatot szóval nem mondott rá semmit.Régebben (szerintem) próbálkozott nálam (beszélgetni akart stb.) meg egyszer kétszer szemeztünk (én kezdeményeztem) de ez már elég régen volt (Decemberben) Kb. Ennyi :) Köszi a választ!
2018. aug. 8. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!