Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki vagy csak hülyésk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandra2000 kérdése:

Tetszek neki vagy csak hülyéskedik?

Figyelt kérdés
Nyári gyakorlaton szakacskent a gyakorlati helyemen egy étterembe dolgozo pincer fiu az elso nap óta kedvesen beszel velem meg mosolyog rám es most hirtelen mikor raneztem hogy megkerdezem mit rendeltek akkor ramnezett es azt mondta kérek egy csokot erre zavaromba elfordultam es ott hagytam.Ezt miert csinalhatta
2018. aug. 17. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy tetszel neki, a szakács nagyon jó szakma :) Sok szerencsét és jó munkát!..
2018. aug. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm de miért támadót le ilyen hirtelen
2018. aug. 17. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg lépni akar, hogy nehogy másé legyél ez által felhívja magára a figyelmet.. Rossz dolog nem lehet :)
2018. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az is lehet hogy viccelődött
2018. aug. 17. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülj hogy legalább kezdeményezett, te meg bunkó módon otthagyod, nem kellett volna megcsókolnod, de akkor sem otthagyni kell és lelépni...
2018. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De féltem hogy csak hülyéskedek mert nem sokat beszéltünk párszot előtte
2018. aug. 17. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!