Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már megvolt az eslő csókunk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megvolt az eslő csókunk, de nekem ez volt életem első csókja is. Félek, hogy ha találkozunk és megakar csókolni én nem fogom jól csinálni. Majd jön magától vagy ellehet rontani? 16/L

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet elrontani, max bele kell jonni, nem mindenkinek megy mar masodjara, de ha tobb ideig csokoloztok egyszerre akkor felveszed a ritmust hidd el :)
2018. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Hát...nekem az első jobban ment mint a második, de ez nem baj. Biciklizni is csak akkor tudsz ha próbálgatod. :)
2018. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már csókolóztatok, akkor már tudod, milyen, és egyre jobb leszel.
2018. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!