Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy hete beszélgetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete beszélgetek egy lánnyal, holnap találkozunk először. Illik már az első találkozáskor megcsókolnom?

Figyelt kérdés

2016. aug. 17. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.Túl nyomulósnak tűnnél; legfejjebb,ha ő kezdeményezi.
2016. aug. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy úgy menj oda, hogy egyből megcsókolod mert le fog rázni :D Ha randinak van megbeszélve akkor a végén ESETLEG ha úgy érzed tényleg jól sikerült az egész és látszik a lányon, hogy többet akar.
2016. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj vele ne támadd le várdd ki a megfelelő időpontot :)
2016. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy egy első alkalommal mindenképpen ezen kellene stresszelned! Szerintem ezzel semmiféleképpen ne erőszakoskodj, inkább próbálj meg vele azonos hullámhosszra kerülni és beszélgessetek érdekes témákról! De arra viszont vigyázz, hogy tényleg van olyan lány aki ezt már az elsőn elvárja, de azt meg abból látni fogod, hogy rendkívül közvetlen lesz veled! Tehát érezni fogod mennyire akar vagy nem akar közeledni hozzád! :-)
2016. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem sokkal szimpatikusabb,hogyha első találkozón csak ismerkedünk. ha nagyon lépni akarsz,akkor karold át vagy simogasd meg. ezzel is kifejezed,hogy nem csak haverként nézel rá. de mégsem annyira nyomulós mint a csók.

de egyébként majd adja magát a helyzet. nem kell előre eltervezni.

2016. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne az elsö találkozáskor csókold meg. túl nyomulósnak tünnél..
2016. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
en minden csajt az elsö talalkozas vegen. ez pecseteli meg, hogy mit is akarunk egymastol. de ha nem csokolom az elsö talin, akkor azzal en is jelzem, hogy nem koser valami
2016. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Alkalomtól függően, kézcsók, vagy puszi egy szál rózsa átadása után! Na, sok sikert kisfiam! (Mert ugye nem lány vagy...Hihihi. Vicc volt.)
2016. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!