Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar? Miert valtozott meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar? Miert valtozott meg igy a velemenye majdnem 2 honap talizgatas utan? Csak osszevan zavarodva vagy mar tenyleg nem szeretne semmit?

Figyelt kérdés
Talalkozgattunk eleg gyakran,nyitott volt elhivott ide oda,neha meg bocsanatot is kert hogy az o dolgai miatt rangat ide oda de jo velem,tetszettem neki regebben es most is,amikor kozelebb kerultunk egymashoz mar olelgetett megcsokolt puszilgatott..eleinte o jobban probalkozott mint en sokkal jobban ereztem azthogy o tenyleg akarhat valamit beszelt a celjairol elmondott olyanokat amit megkert hogy pl kozos ismerosnek veletlenul se mondjak el,ha fius dologrol is volt szo mert valaki irogatott akkor poenkodott olyanokkal amik arrautaltak hogy erdeklem es nem akarja hogy koze legyen annak a fiunak hozzam..eleinte ha volt valami felajanlotta hogy utba esik hazavisz,kesobb amikor jobban alakult mar ha utba se esett is felajanlotta hogy ertem jon..Elment nyaralni talalkozni akartam o meg azt irta hogy nem tudja jelenleg hogy mit szeretne rakerdeztem hogy ezt igy hogy erti?azt mondta nem erti magat en meg mondtam neki hogy jobboszintenek lenni..es akkor mondott egy olyat hogy tulajdonkeppen az esete vagyok de valahogy megse..nem tudom hogy mire gondolt mert mondta hogy szep vagyok volt hogy bokolt es olyanokat mondott es tett amiket en elhittem..voltak vitak hogy pl kereshetnem fbn napkozbe gyakrabban ha fontos o nekem..azota ez is valtozott sokat de lehet ez meg a baj..tudom ezt nekem kell erezni de az amiket mondott es tett az elmult idoszakban ahhoz kepest amit most mondott mashogy jon at.

2018. aug. 20. 14:15
 1/2 anonim válasza:
Szia én tudom mi a gond, egyoldalúnak tünik neki a dolog.Nem akarja kínozni magát mert úgy érezteted vele hogy ő neked csak szimplán egy kedves ismerős. Lépned kell ha szeretnél vele lenni mert ő sok mindent megtett érted és úgy érzi hogy már mindegy mit cselekedik te úgy sem akarsz vele járni.
2018. aug. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remelem igazad van es errol van szo!Allitolag ma talalkozunk es megbeszeljuk.
2018. aug. 21. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!