Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja minden lány azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja minden lány azt, hogy most nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Itt is beszélgettem már lányokkal meg olyanokkal is akik messze laknak és mindenki azt mondja neki most nem kell senki, jó egyedül. Most leginkább lányoktól kérdezem, ezt miért mondjátok? Neketek jobban megterhelő egy kapcsolat mint nekünk? Vagy mivan?

Volt olyan is aki így akart lekoptatni én veszem a lapot de mikor vakon mondják és olyanok is akik 200km re laknak akkor már tudom hogy ez nem egyedi.

Én igaziból olyan lányt keresnék akit lehet szeretni és ő is viszont szeret. Egy barátnő akivel el lehetne ütni az időt nem csak az unalom menne egész nap:/


18/F



2018. júl. 12. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
esetleg ne interneten hanem élőben keress?
2018. júl. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Az interneten ismerkedik lányokkal nem a kapcsolati Ijeszti meg őket hanem azt hogy valójában nem ismerlek téged. Ha élőben ismerkedsz, És tegyük fel hogy ugyanaz az emberrel beszélgetsz interneten és teljesen véletlenül találkozol vele is de nem ismeritek fel egymást a való életben idézőjelben ismert lány sokkal nyitottabb lesz a kapcsolat felé
2018. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Mert ezek a lányok csak olyanokkal találkoztak, akik megakarják baxni ?

És mert ronda vagy ? 😂😂😂

2018. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Látom túl bonyolultan fogalmaztam mert nem nagyon esett le mit kérdeztem
2018. júl. 12. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. opció: Lehet, hogy tényleg nem vágyik most kapcsolatra, ez több okból lehet. Lehet valami személyes oka, lehet, hogy nem lenne ideje rá, mással kell foglalkoznia vagy csak nem vágyik rá.


2. Ha messze él, nem akar távkapcsolatot. Én sem akarnék.


3. Nem akar veled barátságnál többet.

2018. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Többféle kíméletes visszautasító szöveg van, ez az egyik ilyen. Ezeket használjuk, mert nem akarunk megbántani.

"Jó egyedül addig, amíg nem találom meg azt a fiút aki tetszik (külsőleg és belsőleg)..."

De persze van aki komolyan is gondolja, hogy nem akar kapcsolatot. Lehet nem akar elköteleződni (vagy fél), ismerkedni akar szabadon, utazni, vagy a tanulásra, sportra, hobbira koncentrálni, stb.

22L

2018. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Mert már nyár van. Bezzeg ha tavasszal kérdezted volna.....
2018. júl. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak veled nem, vagy netes idegennel, aki bárkinek mondhatja magát, vagy messze vagy; vagy nem érzi magát elég érettnek, vagy fáradt hozzá, most lett túl egy szakításon, nem érdekli ez az egész párkapcsolatos dolog; lehet, hogy te nem érdekled; lehet, hogy ő így most teljes, tehát azért nem akar párkapcsolatot; vagy karrierista, karriert szeretne építeni, vagy nincs ideje kedve rá, vagy hangulatilag nem érzi, hogy kész van; vagy jelenleg más dolgok foglalkoztatják pl suli, munka; lehet, hogy nem lenne rá ideje vagy pedig inkább párkapcsolat helyett is az időt a tanulásra fordítaná; most akarja meg alapozni a jövőjét, vagy nem érzi úgy, hogy most eléggé közel tudna engedni anynira most valakit magához, és megnyílni neki, mert pl lehet, hogy akár nem is párkapcsolat, de csalódott. Nem mer megnyílni, mert nagyon érzékeny, fél, hogy megint csalódott lenne; esetleg lelkileg úgy érzi nem fér bele mégegy ember az életébe; és/vagy nagyon sokat filozofálgat; és pont ezért nem férne be, mert ettől olyan sűrűek a napjai; szüksége van egy kis egyedüllétre, elvonulásra, hogy magában legyen, átgondolja az életét , hogy mit szeretne az életétől, mit szeretne magával kezdeni, és ezt így csak egyedül lehet most, úgy, hogy senki nem zavarja meg, bekuckózik, elzárkózik, és csak a saját gondolataira, érzelmeire, motivációira figyel. Vagy pl nem látja át egy párkapcsolatnak milyen előnyei lehetnek azzal szemben a mostani életével, miért adná fel ezt a szabad, mostani életét; így nem kell senkihez alkalmazkodni, nincs az megszabva párod által, hogy hova mehetsz el mikor kivel találkozhatsz, hanem szabad vagy, kötetlen. Te oszthatod be egymagad az időt, nem igényel alkalmazkodást, egyeztetést; nem kell belezsúfolnia súvasztania beleterveznie mégegy embert a napirendbe; esetleg már nem hisz a szerelemben; és ezért nem érdekli; vagy lehet az is, hogy simán csak nem érdekli, és nem is érdekelte sose.
2018. júl. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úristen, nagyon jó kommentek érkeztek :O köszönöm:) most már átlátom az ő helyzetüket, és értem mi is van ezek a sorok mögött. Mégegyszer köszönöm aki szánta arra az időt, hogy normális választ adjon:)
2018. júl. 13. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!