Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány próbálkozna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány próbálkozna nálatok ti visszautasítanátok?

Figyelt kérdés
Én például már úgy örülnék, ha visszautasíthatnék én is valakit és nem csak folyton engem utasítanának vissza mások.
2018. aug. 21. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem utasítanám vissza, mivel nálam nem próbálkoznak a lányok..
2018. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan átlagpasiknál mint én soha nem kezdeményeznek a lányok. Csak a legjóképűbbeknél.
2018. aug. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak te nem utasítanád vissza...
2018. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem is szimpatikus a lány akkor inkább örülnék neki
2018. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem olyan régen megtettem, már rég vártam az alkalomra, hogy valakinek a szemébe nézhessek és azt mondjam "Legyünk csak barátok" 🤣

Nem volt olyan kielégìtő, mint vártam

2018. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nalam nem probalkoznak, sot mai vilagban a fiatalok max gazdag pasira vagy szep fiura hajtanak. Ha nekem tetszik a csaj, aki probal kezdemenyezni nalam, akkor biztos nem utasitanam vissza.
2018. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szoval probald ki! Nem veszitesz semmit!
2018. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam mindig ilyen 13-14 évesek próbálkoznak akiket mindig próbálok finoman vissza utasítani. De ha egy 10/9 es csaj próbálkozna akkor azt "talán" nem utasítom vissza...😂😂
2018. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!