Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolok egyre többször...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok egyre többször az EX barátnőmre?

Figyelt kérdés
Sziasztok Mostanába egy kicsit sokszor gondolok a régi barátnőmre Pedig már öt hónapja más lányal járok de amikor megláttam az ex barátnőm képet vagy megláttam hogy más fiúval beszélget/ jár akkor valamilyen szinten egy picit zavar hogy mással jár de szeretem a mostani barátnőmet jobban mint az előzőt de ahogy néha most veszekedtem vele eszembe jutott az előző és olyan érzés szokott lenni bennem hogy jó lenne ha visszabirnak menni az év elejére ez miért lehet úgy hogy van barátnőm és szeretem az előző barátnőm meg a múlt és már nem szeretem előre is koszi
2018. aug. 22. 02:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos akkor hiányzik és ezért jön fel mindig :/
2018. aug. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert, te is Imre vagy. Ennyi az oka.
2018. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak az egodat bántja
2018. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mert a többiek még ennél is rosszabbak.
2018. aug. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!